Hlavní navigace

Vše pro hi-fi poslech i streaming v jednom zařízení

1. 6. 2018

Sdílet

 Autor: Pioneer
Pioneer NC-50 DAB nabízí v klasickém hi-fi provedení vše, co vyžadujete od moderního high-end systému

Přístroj Pioneer NC-50 DAB je kombinací všeho, co moderní doba poskytuje. Tento all-in-one přístroj zahrnuje výkonový zesilovač včetně předzesilovače a vstupu pro gramofon, CD přehrávač, rozhlasový tuner, bezdrátové Wi-Fi i drátové síťové rozhraní pro komunikaci a přehrávání hudby z počítačů a datových úložišť v domácí síti, integrované aplikace pro streaming hudby z populárních služeb a také bluetooth a USB porty, do nichž lze přímo zapojit externí paměť. 

Pioneer

Pro přehrávání veškeré hudby uložené v digitálních formátech je Pioneer NC-50 DAB vybaven dvěma oddělenými kanály s DAC převodníky SABRE32. Vestavěný zesilovač odpovídá třídě High Fidelity Class D a nechybí nezbytné ekvalizační korekce a možnost zvýraznění basů při tišším poslechu.

Streaming

Pro přehrávání hudby z internetu jsou v přístroji implementovány služby Spotify, TIDAL a Deezer, samozřejmě s podporou prémiových účtů. Pokud budete chtít, můžete tento all-in-one systém použít v kombinaci s dalšími FlareConnect kompatibilními zařízeními pro bezdrátový synchronní rozvod hudby po domě či bytě.

special_kyberutoky

Dostupnost a cena

All-in-one kombinace Pioneer NC-50 DAB s rozměry 435 x 103 x 333 mm je na našem trhu k dostání v černé a stříbrné barvě za doporučenou koncovou cenu 17 900 Kč, respektive 699,99 €.