Hlavní navigace

Všestranný podnikový tablet HP EliteBook Revolve

 Autor: HP
Společnost HP rozšířila portfolio svých podnikových tabletů o přizpůsobitelný model HP EliteBook Revolve. Toto zařízení vybavené dotykovým displejem s flexibilním natáčením obrazu nabízí efektivnější a univerzálnější využití v pracovních týmech při stejné mobilitě, jako běžné tablety.
Adam Kencki 7. 12. 2012

Sdílet

Společnost HP rozšířila portfolio svých podnikových tabletů o přizpůsobitelný model HP EliteBook Revolve. Toto zařízení vybavené dotykovým displejem s flexibilním natáčením obrazu nabízí efektivnější a univerzálnější využití v pracovních týmech při stejné mobilitě, jako běžné tablety.

Jediné pootočení zápěstím stačí, aby se HP EliteBook Revolve přizpůsobil jakýmkoli požadavkům. Tento tablet byl navržen speciálně pro podnikové a korporátní zákazníky, kteří potřebují skloubit požadavky na ultratenký notebook s možnostmi dotykového tabletu. Špičkový výkon zajišťuje nejnovější třetí generace procesoru Intel Core a optimalizace pro Windows 8, navíc lze přístroj použít také jako dotykový tablet s displejem ve vysokém rozlišení.

HP rovněž představilo nový doplněk HP Multi-Tablet Charging Module, který zajistí rychlé a snadné nabíjení až deseti tabletů při použití jediné elektrické zásuvky. Toto příslušenství je vhodné do širokého spektra pracovních prostředí; chrání všechny připojené tablety blokovacím mechanismem a navíc i zámkem.

 

HP EliteBook s širokými možnostmi využití:

Díky dotykovému displeji s možností natočení mohou uživatelé sdílet svou práci s jinými kolegy, případně displej přiklopit a používat zařízení jako ultramobilní tablet. HP EliteBook Revolve je navržen na míru vytížení v podnikovém prostředí a představuje již devátou generaci přizpůsobitelných tabletů HP. Nabízí veškeré moderní nástroje pro maximálně pohodlnou a spolehlivou práci, jako například:

  • Operační systémy Windows 7 Pro nebo Windows 8 Pro, které přinášejí známé uživatelské prostředí a dotykové ovládání. Špičkový výkon zajišťují nejnovější procesory Intel.
  • 11,6ʺ HD displej a 1,4kg tělo pro vysokou mobilitu na cestách bez ztráty výkonu.
  • Automatické přizpůsobení orientace obrazu displeje, jeho jasu a dalších parametrů v závislosti na aktuálním natočení a umístění displeje.
  • Klávesnici standardní velikosti i volitelné dotykové pero.
  • 720p HD4 kameru, duální mikrofon, DTS zvuk studiové kvality a software CyberLink YouCam pro snadné uskutečňování videohovorů či vytváření HD videí.
  • Špičkové prémiové materiály, včetně vysoce trvanlivého, proti škrábancům odolného skla Corning Gorilla Glass 2 a celohořčíkového těla.
  • Možnosti připojení k dokovací stanici podnikové třídy, která umožňuje okamžitě používat externí displej, klávesnici, myš, rozšiřující porty nebo tiskárnu.
  • 3G WWAN modem, porty USB 3.0, DisplayPort a technologie NFC pro snadnou a bezpečnou práci na cestách.
  • Rozšiřitelnost o další komponenty podnikové třídy, včetně podpory SSD disků do velikosti 256 GB s technologií Intel Rapid Start, která zpřístupňuje data do pouhých pěti milisekund.


Dostupnost

Tablet HP EliteBook Revolve by měl být dostupný v zemích regionu EMEA během března 2013. Cena dosud nebyla stanovena.

Prodej modulu HP Multi-Tablet Charging Module by měl být zahájen v zemích regionu EMEA od března 2013 za předpokládanou doporučenou cenu 499 EUR.