Hlavní navigace

Všestranný tablet Galaxy Tab S5e

 Autor: Samsung
Galaxy Tab S5e nabízí rozsáhlé možnosti konektivity a zábavy a své funkce vměstnal do tenčí a lehčí konstrukce.
-rd 22. 2. 2019

Sdílet

Galaxy Tab S5e je vybaven 10,5palcovým displejem bez tlačítka a má velkou kapacitu baterie. V České republice bude dostupný od poloviny dubny ve všech třech barvách (černá, zlatá, stříbrná). Doporučená maloobchodní cena bude 10 999 Kč za WiFi verzi a 12 499 Kč za LTE verzi.

Štíhlé kovové tělo tabletu je tenké jen 5,5 mm a váží 400 gramů. Baterie s prodlouženou výdrží má vydržet až 14,5 hodin podle výrobce. O bezpečnost se mimo jiné postará čtečka otisku prstu v bočním tlačítku.

Je to první tablet značky Samsung, který je vybaven novým inteligentním asistentem Bixby 2.0 a díky tomu nabízí chytřejší a pohodlnější způsob interakce s přístrojem. Zároveň může sloužit jako centrum pro ovládání dalších domácích spotřebičů.

K tabletu lze přes dokovací stanici Samsung DeX připojit klávesnici (v prodeji samostatně) a pracovat s tabletem podobně jako na počítači. Díky funkci pro kontinuitu hovorů a zpráv můžete také přijmout hovor nebo odpovědět na zprávu přímo z tabletu, a to i v případě, že telefon nemáte právě v dosahu, nebo je připojen v jiné síti Wi-Fi, a to při použití Samsung Account na obou zařízeních.

Super AMOLED od společnosti Samsung, který nabízí poměr obrazovky 16:10 a neruší jej žádná navigační tlačítka. Tablet Tab S5e nabízí 10,5palcový displej typu Edge to Edge se zeštíhleným rámečkem. Obrazovka zabírá 81,8 % těla přístroje. O zvuk se starají čtyři reproduktory Quad, které podporující technologii stereofonního automatického otočení, Ta zajistí výraznější a hlasitější zvuk, jenž se přizpůsobí poloze, ve které tablet držíte (na výšku / na šířku). Tab S5e také podporuje standard Dolby Atmos od společnosti AKG, který zajišťuje zvuk v 3D.