Hlavní navigace

Vševědoucí iPhone s aplikací Vševěd

 Autor: Vševěd
Znalostní portál Vševěd.cz spustil novou aplikaci pro iPhone Vševěd Pro. Vševěd Pro je znalostní tahák, rozum a encyklopedie v mobilu, který nyní získáte za 1,59 eura v Apple App Store.
Adam Kencki 28. 12. 2011

Sdílet

Snadno ovladatelná aplikace Vševěd Pro pomáhá objasnit nástrahy matematiky, fyziky, záludnosti češtiny a slovenštiny. Nabízí off-line i on-line přístup k databázi s více než 120 tisíci hesel z různých oborů, jako jsou historie, zeměpis, ekonomie, chemie, biologie a další.

 

Znalostní portál Vševěd.cz je jediný mezi českými online encyklopediemi, který se hlavně zaměřuje na přístup přes mobilní telefon.  V současnosti je jedinou českou online encyklopedií přístupnou v podobě aplikací pro chytré mobilní telefony.V listopadu portál přes web i mobilní telefony zaznamenal celkem 49 tisíc návštěvníků z toho 32 tisíc unikátních.

vseved


 

Nejúspěšnějším měsícem v roce 2011 byl květen s 65 tisíci návštěvníky z toho 43 tisíc unikátních. Průměrná měsíční návštěvnost se pohybuje okolo 49 tisích z toho 35 tisíc unikátních. Kromě internetového prohlížece je portál přístupný i pomocí SMS vyhledávání se zhruba 300 dotazy denně.Vševěd Pro umožňuje listovat v neustále aktualizovaném obsahu šesti svazků Malé československé encyklopedie a Československého bibliografického slovníku. Dále nabízí převodníky jednotek a procentní kalkulačku. Off-line vyhledávání poskytuje náhled do zkrácené verze encyklopedie bez nutnosti připojení k internetu. Součástí aplikace jsou znalostní kvízy v podobě pěti náhodně vybraných otázek, které ukáží vaše vševědí skóre


.