Hlavní navigace

Vyhlašujeme vítěze soutěže IT produkt 2010

Máme pro vás poslední příspěvek na téma IT produkt 2010, který samozřejmě nemůže být věnován ničemu jinému, než vyhlášení konečných výsledků.
Redakce 6. 12. 2010

Sdílet

Výsledky byly vyhlášeny 29. listopadu v příjemném prostředí restaurace V Zátiší v Praze a fotografie ze slavnostního večera předávání ocenění najdete v obrazové galerii umístěné pod článkem. (Případně je lze stáhnout – ve vysokém rozlišení zde, v náhledovém rozlišení zde).

V každé standardní kategorii jsme i tentokrát vybrali jednoho vítěze – a i tentokrát si uvědomujeme, jak kontroverzní tento čin může být. Protože vybrat z množství kvalitních produktů jen jednoho zástupce bude vždy svým způsobem nespravedlivé. Každý uživatel má své požadavky i své priority a jeho volba tak může padnout na jiného z finalistů než ta naše.

I tentokrát jsme na základě sebraných podkladů vybrali osm produktů, které podle našeho názoru nabízejí největší pozitivní odlišnost od konkurence. Napsat zde, že proto si zaslouží vaši zvýšenou pozornost, by ovšem nebylo přesné – totéž totiž lze říci o všech produktech, které se probojují do finále. Rozhodně si ale zaslouží gratulaci za úspěšnou cestu až na vrchol. Takže: Gratulujeme!

Ročník 2010 je za námi a my se těšíme, jaké zajímavé produkty nám nadělí rok 2011.

Výsledky soutěže Případová studie roku 2010 našeho sesterského časopisu CIO Business World, které byly vyhlášeny při stejné příležitosti, pak najdete na webu www.bw.cz.

 

Výsledky IT produkt 2010

Bezpečnostní řešení
Check Point Abra
Check Point Software Technologies

Hardware
Data Domain DD610
EMC Czech Republic

Informační systémy
Modul „Účetní centrála“ ekonomického systému Money S3
Cígler Software

Komunikační produkty
Voipex F1
Ipex

On-line služby
AG Portal, verze 1.0
Asseco Central Europe

Podnikový software
CloverETL Community 3.0
Javlin

Systémy pro správu obsahu
CMS MEDIA FACTORY 2010
MEDIA FACTORY Czech Republic

Tisková řešení
Samoobslužné KYOcentrum TASKalfa 250ci Embedded
Janus