Hlavní navigace

Vyhrajte outdoorovou navigaci Garmin Dakota 10 a už se neztratíte!

2. 7. 2012

Sdílet

 Autor: Garmin
Ve spolupráci se společností Garmin vám přinášíme letní soutěž o malý a odolný navigační přístroj Dakota 10 s velkým dotykovým displejem a turistickou mapou ČR 1:25 000.

Dakota 10 je outdoorová navigace, která v sobě kombinuje jednoduchost ovládání prostřednictvím dotykového displeje s robustní konstrukcí přístroje, který se díky svým rozměrům bez problému vejde do dlaně ruky. Přístroj dále obsahuje předehranou základní mapu světa s vystínovanými vrstevnicemi. Další mapy lze přidat do vnitřní paměti přístroje, vnitřní paměť 850 MB, vysoce citlivý GPS přijímač, prohlížeč obrázků a další funkce.

Garmin Dakota 10 vám zobrazí cestu na dotykovém 2,6" displeji, dobře čitelném i na přímém slunci. Velice jednoduché ovládání vám umožňuje strávit více času aktivitami v přírodě a méně času hledáním informací a zdlouhavým nastavováním. Dakota je odolná proti nárazům, blátu, vlhkosti a vodě.

 

Chci se zúčastnit soutěže!

 

Garmina Dakota 10

Díky vysoce citlivému GPS přijímači a zpřesňujícímu systému WAAS Dakota 10 určí vaši polohu rychle a přesně, a to i v prostředí s nižší viditelností na nebe (v hustém lese, v údolí, mezi vysokými budovami). Dakota 10 je připravena vám pomoci i zde a najít cestu, kterou zrovna nejvíce potřebujete.

Garmin Dakota 10 podporuje Geocaching.com - GPX soubory pro stahování geocaching přímo do vašeho přístroje. Tímto vám odpadá ruční zadávání souřadnic nebo jejich tisk. Jednoduše a rychle si můžete stáhnout až 2000 souborů GPX (geocache) do vašeho přístroje i s informacemi o jejich lokalitě, terénu, radami, popisy a můžete začít hledat poklady.

Dalšími funkcemi Dakoty jsou např. stopky, kalkulačka, informace o Slunci a Měsíci, budík, kalendář. Nabízí rovněž široké možnosti práce s trasou.

Přístroj je napájen dvěma tužkovými bateriemi (AA) a vydrží na ně běžet až 20 hodin v provozu. V přístroji je možné používat jakékoliv typy tužkových baterií (dobíjecí i nedobíjecí). Tužkové baterie nejsou součástí balení.

Garmin Dakota 10

Turistické mapy edice TOPO Czech

V ceně přístroje je podrobná navigační mapa TOPO Czech, která obsahuje nejen kompletní silniční a uliční mapy České republiky, ale i turistické trasy, cyklotrasy, polní nebo například lesní cesty. Obsažené vrstevnice a výškové kóty poskytují uživateli informace o členitosti zvolené trasy. Mapa TOPO Czech umožňuje v přístroji výpočet nejrychlejší nebo nejkratší trasy k cíli po silnicích a ulicích ČR, včetně okamžitého přepočtení trasy v případě chybného odbočení.

Volitelné příslušenství: držák na řídítka jízdního kola, držák na řídítka motocyklu držák s napájecím kabelem do automobilu, BlueChart, ochranná pouzdra.

 

Své soutěžní odpovědi můžete zasílat do 17. 07. 2012, poté bude soutěž vyhodnocena a zveřejníme výherce.