Hlavní navigace

Výkonné a stylové mSSD Freecom MAXX

2. 2. 2017

Sdílet

 Autor: FREECOM
Kompaktní disk s USB-C a USB 3.1 Gen 2 přináší rychlé čtení a zápis dat

Freecom uvádí na evropský trh řadu mSSD MAXX - rychlé, kompaktní a elegantní SSD pro uživatele Mac a PC. Uvedení výkonných a lehkých SSD disků rozšiřuje sortiment rodiny HDD a SSD produktů Freecom, které se mohou pochlubit odolným hliníkovým pouzdrem a elegantním designem s metalickou texturou.

FREECOM

mSSD MAXX je k dispozici v kapacitě 512 GB a přináší rychlost přenosu dat až 700 MB/s, což z něj dělá jeden z nejrychlejších přenosných SSD disků na trhu. Paměťové zařízení váží pouhých 72 g a měří 91 mm x 57 mm a 10 mm (D x Š x V), díky čemuž může nabídnout rovnováhu mezi přenositelností v kapse a vyšším výkonem, který uživatelům umožňuje výrazně snížit čekací doby při čtení a zápisu dat.

Aby uživatelé Mac a PC mohli naplno využít zlepšené konektivity, je mSSD MAXX k dostání se dvěma kabely pro pohodlný a přenos dat: kabel USB 3.1 typu A-C a další typu C-C.

Formátování disku systémem FAT32 umožňuje jeho střídavé používání mezi počítači s Windows a Mac bez přeformátování. Pro obsah se soubory o velikosti větší než 4 GB je na disku přiložen software pro přeformátování na HFS+ pro Macy a NTFS pro PC.

Disk je dodáván s předinstalovaným zálohovacím softwarem Nero pro úplnou zálohu systému a obnovení funkčnosti, které umožňuje uživatelům naplánovat automatické zálohování podle data a času, komprimovat soubory pro úsporu místa nebo šifrované zálohování s ochranou heslem.

Dostupnost a cena

Doporučená maloobchodní cena disku Freecom mSSD MAXX 512 GB je výrobcem stanovena na 7 990 Kč.