Hlavní navigace

Výkonný smartphone Acer Liquid Jade

6. 12. 2014

Sdílet

 Autor: IDG
Získal ocenění HD World Excellent za elegantní design výkonného smartphonu.

Se smartphony Acer se na našem trhu setkáváme zatím jen relativně krátkou dobu, již nás ovšem dokázaly přesvědčit kvalitou svého zpracování, výkonem i příznivou cenou.

Novinka v nabídce, nazvaná Acer Liquid Jade, zaujme hned na první pohled. Elegantní oblé křivky skrývají výkonný smartphone se čtyřjádrovým procesorem MediaTek s taktem 1,3 GHz, 2 GB operační paměti a 16GB úložištěm pro data, jež lze dále rozšířit microSD kartou. Ve smartphonu je možné současně provozovat 2 SIM karty a jeho akumulátor s kapacitou 2 100 mAh zvládne mobilní přístroj bez problému pohánět celý den. Zajímavostí je 13MPx fotoaparát s vysokou světelností f/1,8.

Acer liquid Jade

Acer Liquid Jade se veze na vlně velmi tenkých smartphonů, takže je jeho tělo silné pouze 7,5 mm. Příjemná je i nízká hmotnost, která činí jen 110 gramů. Dominantou smartphonu je 5palcový IPS displej s rozlišením 720 × 1 280 bodů, krytý odolným sklem Gorilla Glass 3. Základem softwarové výbavy je Android ve verzi 4.4.2, pro který Acer připravil vlastní nadstavbu uživatelského rozhraní. Běh operačního systému i běžných aplikací a her je velmi svižný a plynulý.

Cena: 5 777 Kč

www.acer.cz