Hlavní navigace

Vylepšený přenosný reproduktor Ultimate Ears

6. 6. 2016

Sdílet

 Autor: Ultimate Ears
Model UE ROLL 2 má silnější zvuk a delší bezdrátový dosah

Můžete být na pláži nebo na túře s batohem, ale vždy se můžete spolehnout, že reproduktor UE ROLL 2 vaší party obohatí – nabízí o 15 procent silnější zvuk a delší bezdrátový dosah až 30 metrů, to vše ve štíhlém provedení jako původní verze UE ROLL při hmotnosti jen něco málo přes 300 g.

Ultimate Ears

Tento lehký a malý reproduktor je vybaven lankem pevným jako pro bungee jumping a je tak snadno všestranně použitelný. Můžete si jej přivázat k batohu, na pásek nebo kolo a mít jej tak s sebou kdekoli – a nikdy nebudete bez hudby. Je odolný vůči vodě (má certifikaci pro třídu ochranného krytí IPX7), nárazuvzdorný a zkonstruovaný tak, aby vydržel drsné zacházení, a přitom všem vám při velikosti do dlaně nabídne prokreslený zvuk.

Každý vodě odolný reproduktor si v bazénu zaslouží mít své místo. Reproduktor UE ROLL 2 se dodává s plovoucí podložkou UE Floatie, takže může proplouvat středem vaší zábavy a hudba na vás bude „šplíchat“ při party v bazénu z bezprostřední blízkosti.

Cena a dostupnost

Očekává se, že reproduktor UE ROLL 2 bude k dostání v České republice v průběhu léta 2016 za doporučenou maloobchodní cenu 2 690 Kč.