Hlavní navigace

WD_BLACK P10 Game Drive pro nadšené hráče počítačových her

 Autor: Western Digital
Western Digital uvedl na český trh dva nové produkty určené pro hráčskou komunitu
Radek Kubeš 6. 12. 2019

Sdílet

Western Digital začal dodávat na český trh herní přenosný disk WD_Black P10 Game Drive včetně verze optimalizované pro herní konzole. 

Western Digital

Nové herní přenosné disky WD_Black P10 Game Drive jsou navrženy na míru potřebám hráčů počítačových her, kteří vyžadují stále vyšší ukládací kapacitu a také přenositelnost dat. Nové disky se opírají o uznávanou spolehlivost a kvalitu značky Western Digital.

WD_Black P10 Game Drive má tělo disku v atraktivním, industriálním, herním designu a ukrývá pevný disk HDD s kapacitou až 5 TB. Kapacita je dostatečná pro uložení až 125 her. K dispozici je rozhraní USB 3.2 Gen 1. Na disky je poskytována tříletá záruka.

WD_Black P10 Game Drive pro Xbox One navíc poteší všechny hráče na konzolích nejen svým designem. Součástí nákupu je také dvouměsíční bezplatné členství v program Xbox Gold Live a Xbox Game Pass Ultimate s přístupem k vice než stovce her

Ceny a dostupnost

Herní disky WD_Black P10 Game Drive jsou k dostání v kapacitách od  2 TB až po 5 TB za doporučené ceny od 2 990 Kč (2 TB)  do 4 590 Kč (5 TB).

Herní disky WD_Black P10 Game Drive pro Xbox One jsou k dostání v kapacitách od  3 TB až po 5 TB za doporučené koncové ceny od 3 199 Kč (3 TB)  do 4 799 Kč (5 TB).