Hlavní navigace

WELL Milesight MS-C3689-P

3. 7. 2015

Sdílet

 Autor: IDG
Získal ocenění HD World Excellent za vyspělé funkce pro videodohled a zabezpečení interiéru objektů

Kompaktní interiérová bezpečnostní kamera vyniká snadnou instalací, bohatou výbavou a pokročilými funkcemi pro dohled v prodejnách, skladech, domech a dalších vnitřních prostorách.


Kamera se instaluje na strop a je napájena prostřednictvím Ethernetu, takže k ní stačí natáhnout jen síťový kabel připojený k přepínači s podporou PoE. Širokoúhlý objektiv kamery lze nastavit ve třech osách pro optimální záběr sledovaného prostoru. Vysoce citlivý snímač kamery (1/2,5“ Progres-sive Scan CMOS) pořizuje barevný obraz při osvětlení od úrovně 0,1 luxu, a díky přisvícení infračervenými diodami lze snímat černobílé záběry i za úplné tmy.

 

 

Záznam v rozlišení až 2 560 × 1 920 bodů při osmi snímcích za sekundu je ukládán na microSD kartu nebo na určený server, a díky podpoře VoIP/SIP jej lze streamovat i do mobilních zařízení. Plynulé video s frekvencí 30 snímků za sekundu lze snímat až do Full HD rozlišení (1 920 × 1 080 bodů).


Kamera je vybavena citlivým mikrofonem, detekcí pohybu a také alarmem signalizujícím pokus o neoprávněnou manipulaci s kamerou. Funkce E-PTZ umožňuje pohyb a přibližování v obraze v reálném čase, zatímco probíhá nahrávání celkového obrazu.

Cloud22

 

Cena 4 914 korun (bez DPH)
www.joyce.cz