Hlavní navigace

Wi-Fi tiskárny All—in-One od Lexmarku

Plně vybavené tiskárny All-in-One (AIO), které jsou určeny pro malé a domácí kanceláře, uvedla na trh společnost Lexmark.
Pavel Louda 1. 10. 2007

Sdílet


Plně vybavené tiskárny All-in-One (AIO), které jsou určeny pro malé a domácí kanceláře, uvedla na trh společnost Lexmark. Modely X6570 (4 590 Kč bez DPH), X4850 (4 190 Kč) a X5070 (2 990 Kč) kombinují flexibilitu bezdrátového připojení s výkonným oboustranným tiskem a mimo jiné nabízejí:
- Automatický oboustranný tisk, který šetří papír a životní prostředí.
- Barevný LCD displej pro snadný tisk, skenování, kopírování a faxování přímo z tiskárny.
- Barevný inkoust Lexmark evercolor2, který je voděodolný a vyznačuje se vylepšenou odolností proti vyblednutí a rozmazání při použití zvýrazňovačů.
- Jednoduchá instalace bezdrátového tisku s podrobnými instrukcemi.
- Lexmark Toolbar, který šetří čas, papír a peníze při hladkém tisku z internetu.
- Vstupy pro paměťové karty a PictBridge port pro snadný přístup k fotografiím.
- Bezokrajový tisk fotek s tiskovou technologií Lexmark evercolor2.
- Snadné zpětné skenování náhledů pro rychlý a kvalitní tisk vybraných fotografií.
- Software Lexmark Imaging Studio, se kterým snadno oříznete, otočíte a změníte velikost fotografií, a navíc jednodotyková funkce úpravy barev a redukce červených očí.

"Nové AIO tiskárny Lexmark přináší produktivitu nejvyšší třídy a navíc výhody bezdrátového připojení, takže pomohou uživatelům snadno a rychle zvládnout více práce a to za rozumnou cenu,” říká Paul Rooke, výkonný viceprezident společnosti Lexmark a prezident zákaznické divize.