Hlavní navigace

XenServer nativně v serverech Dellu

Nové produkty Citrix XenServer Dell údajně jako jediné nabízejí řešení virtualizace s podporou Dell OpenManage, která zákazníkům umožňuje využít známých nástrojů řízení k efektivnějšímu využívání serverů a možností ukládání.
Pavel Louda 16. 5. 2008

Sdílet


Citrix Systems oznamil dostupnost softwaru Citrix XenServer integrovaného již při výrobě do serverů Dell PowerEdge. Úvodní produktyzahrnují Citrix XenServer Dell Express Edition a Citrix XenServer Dell Enterprise Edition, jež jsou vyvinuté tak, aby zákazníci mohli začít ještě snáze implementovat své virtualizační strategie.
Produkty Citrix XenServer Dell jsou jedinými řešeními virtualizace v rámci technologie Dell management agent. Díky spojení Citrix XenServer se servery PowerEdge od Dellu mohou obě společnosti nabídnout zabudovanou instalaci virtuálního stroje se snadným používáním a řízením.
Citrix XenServer představuje podle výrobce jednoduchou účinnou cestu k virtualizaci serverů a napomáhá v poskytování dynamických datových center — jde o flexibilní, agregovaný zdroj výpočetních a úložných (paměťových) zdrojů.