Hlavní navigace

Xerox uvádí nové produkty v oblasti digitálního tisku

Společnost Xerox představila novinky v oblasti barevného archového digitálního tisku, kterými se snaží reagovat na dnešní hlavní trendy – variabilitu a rychlost tisku.
Martin Noska 22. 11. 2007

Sdílet


Společnost Xerox představila novinky v oblasti barevného archového digitálního tisku, kterými se snaží reagovat na dnešní hlavní trendy – variabilitu a rychlost tisku.

Prvním z nových přístrojů je Xerox DC 8000AP, který navazuje na své předchůdce DC 7000 a DC 8000, ovšem díky přívlastku AP, který znamená „advanced production“, přináší několik dalších zlepšení. Mezi ně patří zvýšení rychlosti na 80 stran za minutu bez ohledu na typ a váhu papíru, na nějž se tiskne, dále in-line spektrofotometr pro zajišťování konzistentní barevnosti, vylepšený fuser a také inovovaná technologie transportu papíru.

Další novinkou je rodina přístrojů Xerox DC 242, 252 a 260, určená pro větší kanceláře, studia nebo i maloprodukční tisk. Opět se jedná o archové barevné tiskárny, které umožňují tisk rychlostí až 60 stránek za minutu a maximální rozlišení 2400 DPI. Jedná se navíc o multifunkční řešení se zabudovaným scannerem a oproti předchozím modelům DC 240 a 250 se liší hlavně vylepšeným grafickým interfacem, pokročilejším nastavením médií pro tisk a také možností připojení produkčního finišeru se schopností výroby brožur a ohýbání do tvaru C a Z.

Nově představené přístroje se vyznačují nízkými náklady, vysokou produkční zatížitelností a kvalitou tisku, díky čemuž mohou úspěšně sloužit i v klasických ofsetových tiskárnách.

Přečtete si také:
Develop představuje novou řadu multifunkčních tiskových zařízení
IDC: Multifunkční zařízení v ČR postupně vytěsňují jednoúčelové tiskárny a kopírky
Oki rozšiřuje armádu zařízení pro černobílý tisk