Hlavní navigace

Y Soft proškolil díky ESF stovku zaměstnanců

29. 10. 2012

Sdílet

 Autor: © FotolEdhar - Fotolia.com

Ysoft SafeQ 4Y Soft je mezinárodní společnost nabízející tiskové řešení (software i hardware), které umožňuje společnostem a organizacím efektivně kontrolovat náklady, snížit plýtvání, zvýšit komfort uživatelů a pozitivně působit na životní prostředí. Díky tiskovému řešení YSoft SafeQ mohou organizace úspěšně spravovat a optimalizovat tisk, kopírování i skenování na jednotlivé uživatele, oddělení, projekty nebo multifunkční zařízení.

Pro zajištění vývoje nejnovějších technologií a celosvětové dostupnosti produktu i služeb zaměstnává Y Soft přes 150 odborníků, z nichž 110 působí v České republice. Díky Evropskému sociálnímu fondu a Operačnímu programu Lidské zdroje a zaměstnanost byla společnost YSoft schopna během dvouletého čerpání dotace z Evropské unie proškolit mnoho zaměstnanců z různých oddělení, a zvýšit tak jejich kvalifikaci a profesionalitu. Projektový tým, který zaštiťoval realizaci celého dvouletého školící cyklu, naplánoval a provedl množství školení interního i externího charaktetu, které zaměstnanci velice ocenili. Zaměstnanci Y Softu strávili školeními 1200 hodin. Školení měla charakter nejen ryze technický zaměřený na nové trendy a vývoj v oblasti IT technologií, ale zabývala se také měkkými dovednostmi, jako jsou například prezentační dovednosti.

Ysoft - vzdělávání

skoleni

Společnost Y Soft nadále pracuje na svém rozvoji a rozšíření počtu zaměstnanců v Česku i zahraničí. Individuální rozvoj lidských zdrojů je tudíž pro společnost jednou z hlavních priorit. Y Soft vyváží 87 % produkce. Centrála společnosti sídlí v Brně (Česká republika), zahraniční zastoupení se nacházejí ve všech významných regionech Evropy, Ameriky, Asie i Austrálie. Konsolidovaný celkový výnos skupiny činí 11 mil. EUR / 15 mil. USD, za posledních sedm let zaznamenával Y Soft každoroční dvojciferný nárůst tržeb.


Ysoft - loga