Hlavní navigace

YouTube HD nyní na televizorech Sony Bravia

1. 12. 2011

Sdílet

 Autor: Belkin
Japonský výrobce televizorů Sony vydal nový firmware pro své Smart TV Bravia, který potěší uživatele YouTube a Twitteru.

Nově vydaný firmware přinese na televizory Bravia aplikace YouTube HD a Twitter Ticker optimalizované pro velké displeje. I když sledováním videa tráví spoustu času velké množství lidí po celém světě, Sony věří, že zážitek ze sledování videa je na TV oproti malým displejům smartphonů či netbooků něco zcela jiného. Díky novému firmwaru budou moci uživatelé sledovat svá oblíbená videa ve vysokém rozlišení. Sony navíc od nynějška umožňuje prohlížet přímo na televizorech Bravia fotografie či videa ze sociální sítě Facebook - opět ve vysokém rozlišení.

Dalším vylepšením je aplikace s názvem Twitter Ticker, která nabídne uživatelům, jež si tuto sociální síť oblíbili, zobrazení nejnovějších tweetů v panelu na spodní části obrazovky v reálném čase při sledování jakéhokoli programu. Nový firmware je určen pouze pro televizory Bravia vydané v tomto roce a je možné jej stáhnout z oficiálních stránek Sony.