Hlavní navigace

Za týden začne v Česku další streamovací služba

7. 6. 2022

Sdílet

 Autor: Disney and its related entities
Netflix to začne mít ve střední Evropě ještě těžší. Začne tu totiž fungovat streamovací služba Disney+.

Streamovací služba Disney+ nabídne více jak 800 filmů, 900 seriálů a sbírku 130 exkluzivních titulů z původní tvorby. Za měsíční (200 Kč) nebo roční předplatné (1990 korun) budou mít předplatitelé přístup k 300 titulům z produkce Disney/Pixar nebo 40 Marvel filmům a 30 seriálům, včetně Moon Knight, Loki a WandaVision. Hlavním trhákem bude take kompletní filmografie Star Wars.

Děti se mohou podívat na třeba na kompletní kolekce Příběh hraček, klasické pohádky jako Popelka, Na vlásku, Princezna a žabák nebo Malá mořská víla spolu s nedávnými filmovými trháky jako Raya a drak nebo Mulan. Přístup budou mít také ke stovkám seriálů a speciálů z Disney Channel jako Kouzelná Beruška a Černý kocour nebo Phineas a Ferb.

cyber23

Využíváte ve firmě multicloudovou strategii?

K dispozici budou i dokumenty National Geographic, minisérie Pam a Tommy, The Kardashians, nebudou chybět ani Simpsonovi, seriály Chirurgové, Záchranáři L. A. či Black-ish.

Uživatelé budou moci streamovat ve vysoké kvalitě až na čtyřech zařízeních zároveň, u vybraných titulů budou mít k dispozici rozlišení 4K, budou si moci nastavit až sedm různých profilů, včetně dětských, které umožní pouštět pouze obsah vhodný pro jejich věk.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Byl pro vás článek přínosný?