Hlavní navigace

Začal prodej Samsungu Galaxy A80

 Autor: Samsung
Telefon Galaxy A80 nabízí první otočný fotoaparát s třemi objektivy a displej New Infinity. Nový smartphone Galaxy A80 bude v ČR dostupný za maloobchodní doporučenou cenu 16 999 Kč v černé barvě (Phantom Black) a ve verzi Dual SIM.
-rd 29. 7. 2019

Sdílet

Telefon Galaxy A80 je jako první přístroj řady Galaxy vybaven otočným fotoaparátem se třemi objektivy, které jsou stejně kvalitní vpředu i vzadu. Otočný fotoaparát se třemi objektivy také umožňuje nepřetržité nahrávání bez ohledu na to, zda používáte přední nebo zadní objektiv, takže si své vzpomínky můžete uložit do jednoho videa.

Rozlišení hlavního fotoaparátu je 48 Mpx, dále je tu ultraširokoúhlý objektiv se zorným úhlem 123 stupňů a fotoaparát 3D Depth umožňuje zachytit fotografované objekty s větší hloubkou, a ten funguje i pro video. Režim superstabilizace obrazu navíc redukuje otřesy a umožňuje vytvářet akční videa v profesionální kvalitě.

Galaxy A80 je jako první telefon značky Samsung vybaven novým displejem Infinity. Tento prostorný 6,7palcový Super AMOLED displej s rozlišením FHD+ sahá od okraje k okraji. Nový Infinity Display je s poměrem stran 20:9 při používání sluchátek nebo Bluetooth reproduktorů lze aktivovat funkci Dolby Atmos.

Podobně jako další přístroje řady Galaxy nabízí i Galaxy A80 bezpečnostní platformu Samsung Knox splňující požadavky obranného průmyslu a poskytující komplexní ochranu sahající od čipové sady až po software.

Galaxy A80 je vybaven funkcí inteligentní optimalizace výkonu, software pro optimalizaci výkonu s podporou AI maximalizuje využití procesoru, paměti RAM i kapacity baterie a přizpůsobuje efektivitu Galaxy A80.