Hlavní navigace

Zážitek z hudby i v drsných podmínkách

17. 7. 2019

Sdílet

 Autor: EVOLVEO
Outdoorový reproduktor EVOLVEO Armor Power 6 splňuje normy IPX5

Reproduktory EVOLVEO řady Armor byly navrženy tak, aby odolaly nepříznivým podmínkám. Novinkou v této produktové řadě je EVOLVEO Armor Power 6. Jedná se o přenosný bezdrátový reproduktor vybavený čtyřmi aktivními reproduktory a dvěma pasivními subwoofery o celkovém maximálním výkonu 60 W. Dlouhý a spolehlivý chod bez připojení ke zdroji elektrické energie zajišťuje baterie o kapacitě 8 000 mAH. 

EVOLVEO

Multifunkční zařízení

EVOLVEO Armor Power 6 v sobě spojuje Bluetooth přehrávač, handsfree sadu a nechybí sluchátkový výstup. Na reproduktor lze přenášet hudební soubory bezdrátově z libovolného Bluetooth zařízení případně využít integrovanou čtečku microSD karet, USB port či drátové připojení AUX.

Černé provedení a pevná a odolná konstrukce

Pevné profilované tělo je odolné stříkající vodě nebo dešti. Reproduktor splňuje normy standardu IPX5 a je chráněn před nepříznivými podmínkami, kterým může být vystaven při každodenním používání ať už doma nebo kdekoli venku. Masivní kovová mřížka ochrání reproduktory před mechanickým poškozením. Praktický popruh umožní snadnou přepravu na rameni nebo přichycení na batoh.

Výkonné reproduktory a kvalitní zvuk

Čtyři aktivní reproduktory a dva pasivní subwoofery překvapí plným a silným zvukem. Armor Power 6 najde široké využití nejen doma ale i například na zahradě, na párty s přáteli nebo v přírodě. POWER 6 je vybaven nejmodernějšími technologiemi jako je TWS nebo DSP. Reproduktor přehrává většinu běžných hudebních formátů.

Ještě vyšší výkon ve stereo kvalitě s technologií TWS

Reproduktor podporuje bezdrátovou technologii TWS (True Wireless Stereo), pomocí které lze propojit dva reproduktory do stereo režimu. Výsledkem je dvojnásobný výkon ve stereo kvalitě pro ozvučení velkých prostor či otevřených prostranství. 

Intuitivní ovládání

Kontrolu nad přehráváním poskytují velká gumová tlačítka. LED diody pak přehledně informují o kapacitě baterie a statusu reproduktoru. Tlačítko vestavěného ekvalizéru umožňuje okamžitou volbu dvou automatických režimů pro poslech hudby ve vnitřním nebo venkovním prostředí. 

Dlouhá výdrž baterie

Vysokokapacitní 8 000mAh Li-on baterie a energeticky úsporný Bluetooth 4.2 zajistí dlouhý poslech hudby až po dobu 24 hodin v závislosti na hlasitosti a přehrávaném obsahu.

Handsfree set pro telefonní hovory

EVOLVEO Armor Power 6 může sloužit i jako handsfree set spárovaného mobilního telefonu. Příchozí telefonní hovor lze přijmout stisknutím jediného tlačítka. Hovor je pak veden přes integrovaný mikrofon. Hovor lze samozřejmě odmítnout nebo využít funkci zpětného volání na poslední číslo.

special_kyberutoky

Univerzální připojení

Reproduktor umožňuje připojení ke zdroji hudby bezdrátově pomocí technologie Bluetooth 4.2. (dosah až 15 metrů), kabelem přes 3,5mm zvukový vstup AUX, paměťovou kartou do MicroSD slotu a flash diskem do USB konektoru. Reproduktor zajistí rychlé a snadné spárování s mobilním telefonem a podporuje většinu Android telefonů, tabletů, zařízení se systémem Windows, Apple iOS a dalšími zařízeními, které využívají technologie Bluetooth.