Hlavní navigace

Zlatá edice Samsungu Galaxy S9+

24. 5. 2018

Sdílet

 Autor: Samsung
Rodina telefonů Galaxy dostává kabát z nové pulzující barvy. Ale pouze u jedné verze.

Samsung představil nové barevné edice chytrých telefonů Galaxy S9 a S9+: Sunrise Gold a Burgundy Red. Telefony Samsung Galaxy S9 a S9+, které byly na trh uvedeny v únoru 2018, jsou k dostání také v barevných variantách Midnight Black, Coral Blue a Lilac Purple. V České republice bude nová barva Sunrise Gold k dispozici pouze u modelu Galaxy S9+ v 256 GB verzi, a to od poloviny června za doporučenou maloobchodní cenu 26 999 Kč, varianta Burgundy Red na evropském trhu dostupná nebude.

„Lidé chtějí vyjádřit svůj styl a osobnost prostřednictvím technologií a významnou součástí této personalizace je barevné provedení,“ prohlásila marketingová ředitelka a výkonná viceprezidentka společnosti Samsung Electronics Younghee Lee. „Nová edice rozšiřuje nabídku barevných variant telefonu Galaxy S9+ o živý styl, který má moderní i klasický vzhled.“

Telefon Galaxy S9+ v edici Sunrise Gold je prvním zařízením společnosti Samsung se saténově lesklým povrchem, který chytrým telefonům dodává nevtíravou záři a třpyt.

special_kyberutoky