Hlavní navigace

ZTE představilo dva nové smartphony s Androidem 4

 Autor:
Společnost ZTE jen pár dnů před začátkem Světového mobilního kongresu v Barceloně představila dva nové smartphony postavené na Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich.
Jiří Paleček 21. 2. 2012

Sdílet

První z nich se jmenuje PF200 a má podle společnosti sloužit jako "high-end" model. Telefon má 4.3palcový displej s rozlišením 960 x 540 pixelů a pohání jej 1,2GHz procesor (pravděpodobně dvoujádrový). Dále je zařízení opatřeno 8megapixelovým fotoaparátem, který je schopen nahrávat 1080p video, a přináší podporu LTE, DLNA, MHL a NFC.

Druhý telefon se jmenuje N910 a má to být zařízení střední třídy, které poběží pouze na sítích CDMA. Smartphone bude opatřen displejem neznámé velikosti s rozlišením 800 x 480 pixelů a pohánět jej bude 1,5GHz procesor (pravděpodobně s jedním jádrem). Mezi další vychytávky patří 5megapixelový fotoaparát s automatickým zaostřováním a bleskem, který je schopen nahrávat 1080p video, GPS, Wi-Fi, LTE, Bluetooth a podpora DLNA. Další informace jako datum vydání a cena obou zařízení budou teprve zveřejněny na Světovém mobilním kongresu, který se v Barceloně odehraje na přelomu února a března.