Hlavní navigace

Zúčastněte se průzkumu bezpečnostních praktik

11. 4. 2014

Sdílet

 Autor: © Tommi - Fotolia.com
Společnost PwC ve spolupráci se společností CXO Media pořádá již 12. ročník průzkumu bezpečnostních praktik v oboru informačních technologií. V tomto celosvětovém průzkumu máte šanci vyhrát tablet iPad mini a další ceny.

Cílem tohoto výzkumu je zjištění názoru vedoucích pracovníků a zástupců významných podniků v oboru na současné i budoucí problémy zabezpečení, se kterými se musí vyrovnat.

Každý respondent obdrží závěrečnou zprávu s výsledky průzkumu. Tento hodnotný nástroj může odborníkům v oblasti IT pomoci získat přehled o stávající bezpečnostní situaci i o budoucích hrozbách, na které je třeba se připravit. Výsledky průzkumu budou také zveřejněny online na webech PwC.com, CIO.com a CSOonline.com. Pokud chcete získat závěrečnou zprávu a být zařazeni o slosování o tablet, je třeba uvést své jméno a e-mailovou adresu.

Všechny odpovědi v rámci tohoto průzkumu jsou považovány za důvěrné, respondenti ani jejich organizace nebudou v žádných výsledcích zmíněni. Za to, že nám poskytnete své cenné informace, můžete se dočkat i zajímavé odměny – vylosovaný účastník tohoto průzkumu totiž dostane zcela nový tablet Apple iPad mini v hodnotě 7300 Kč.

Tento menší z rodiny tabletů z produkce Applu má rozlišení 1024x768 pixelů. Tablet s úhlopříčkou displeje 7,9 palců je vybaven interním úložištěm o kapacitě 16 GB. Další výherci mají šanci získat elektronickou čtečku Amazon Kindle Fire HD nebo dárkovou kartu společnosti American Express v hodnotě 300 dolarů.

Zapojte se do průzkumu (v angličtině)