Hlavní navigace

Zveme vás na výstavu Home Cinema Praha 2011

 Autor:
Sedmý ročník výstavy Home Cinema Praha 2011 se uskuteční od 6. do 8. října 2011 v kongresových centrech komplexu hotelu Angelo / Andel´/ Suites a sálech multiplexu CineStar na Smíchově.
Redakce 20. 9. 2011

Sdílet

Výstavu uspořádá společnost Red Lion potřetí v kongresových centrech komplexu hotelu Angelo / Andel´/ Suites a sálech multiplexu CineStar na Smíchově. Adresa a hlavní vchod na výstavu Radlická 1g 15 00 00 Praha 5 – Smíchov. Otevírací doba 10.00 až 18.00.

Stejně jako v loňském roce se 7. ročníku zúčastní řada tradičních značek jako AQ, Bowers & Wilkins, Canton, Cabasse, Denon, Epson, Erard, Harman Kardon, Jamo, Marantz, Monster Cable, Onkyo, PS3, Pioneer, Pro-ject, Sharp, nebo Vivateq.
Novinkou se například stane kamion LG s 3D televizory ve dvoraně hotelů Andel´s nebo sluchátka breo s výrazným designem.

Na české výstavě se navíc po mnoha letech opět představí legandární značka Accuphase.

Hlavním tématem 7. ročníku Home Cinema Praha 2011 se stane formát 3D v domácí zábavě. ze značek, které věnují 3D formátu velkou pozornost se mimo jiné představí Epson, Sharp, LG, PlayStation 3 a všechna velká hollywoodská studia. K dispozici budou ukázky z prvního českého 3D filmu V peřině. Obsáhlá prezntace 3D formátu proběhne po slavnostním zahájení výstavy 6. října od 11.00 do 16:00 v komplexu Gold Class CineStar Anděl - "PlayStation + 3D + Sony = zábava3"

Podruhé se na výstavě mimo jiné představil systém D-Box od společnosti MultiRoom, který nabízí čtvrtý rozměr filmu i domácího kina.

Součástí výstavy se stane konference Byt, který šetří - Dům, co se stará. Chce přinést konkrétní data o finanční návratnosti instalací, konkrétní výhody a možnosti připojení cenově dostupných periferií. Konference se koná 6. října od 12.00 hodin v Multiplexu CineStar. Radlicka 1 e.

www.homecinema.cz