Hlavní navigace

Zvyšte výkon pod tlakem jako Lewis Hamilton

22. 6. 2020

Sdílet

 Autor: Depositphotos
Zajímá vás, jak špičkoví sportovci jako třeba šestinásobný mistr světa Formule 1 Lewis Hamilton, zvládají podávat maximální výkon pod tlakem? A jak se taková zkušenost může hodit ve světě informačních technologií? Máme odpověď!

Zvládat práci pod tlakem není snadné a pro mnoho lidí ani přirozené. Špičkovým sportovcům ale nic jiného nezbývá. Roky trénování a dřiny musí často přetavit v maximální výkon ve velmi úzkém časovém období. Od několika málo vteřin třeba v případě skokanů o tyči až ke dvěma hodinám v případě pilotů formule jedna nebo hráčů v kolektivním sportu.

Poslechněte si, jak to dělají ti nejpovolanější. Pusťte si živě přednášku z globální virtuální konference HPE Discover Virtual Experience. Vystoupí na ní mimo jiné šestinásobný mistr světa Formule 1 a nejlepší britský pilot Lewis Hamilton, hlavní kouč basketbalistů Golden State Warriors z NBA Steve Kerr nebo třeba Ceri Evans, psychiatr a spisovatel se zkušenostmi z pomocí fotbalistům nebo ragbistům ze známého národního týmu Nového Zélandu All Blacks.

cyber23

V unikátním setkáním a rozhovoru s vámi budou účastníci sdílet své recepty a rady na to, jak se vyrovnat s tlakem okolí a jak i pod největším tlakem podat nejlepší maximální výkon. A to nejen ve sportu, ale i v oblasti informačních technologií.

A to vše on-line nebo živě na tomto odkazu. Zveme Vás na přednášku 23. června od 1030.

Byl pro vás článek přínosný?