Hlavní navigace

AirPods druhé generace společnosti Apple vám nesmí pod stromečkem chybět

Komerční sdělení  Autor: Ivan_Shenets / Shutterstock.com
Apple v březnu 2019 přepracoval AirPods a představil druhou generaci AirPods s hrstkou užitečných nových funkcí, díky nimž jsou sluchátka navržená společností Apple lepší než kdy jindy. AirPods 2 podporují funkci handsfree „Hey Siri“, která uživatelům umožňuje ovládat hlasitost a přepínat skladby pomocí hlasových příkazů, takže již není potřeba aktivovat Siri klepnutím na AirPods prstem.
29. 11. 2020

Sdílet

Změna čipu

Nové AirPods jsou vybaveny aktualizovaným čipem H1, který nahrazuje čip W1 a přináší vylepšení připojení. AirPods 2 se k vašim zařízením tak připojují rychleji a zajišťují ještě bezproblémovější zážitek. Automatické přepínání mezi zařízeními při poslechu hudby je nyní dvakrát rychlejší. Čip H1 v AirPods druhé generace podporuje Bluetooth 5.0, což by mělo přinést lepší dosah.

Bezdrátové nabíjení

AirPods 2 společnosti Apple přicházejí s pouzdrem pro bezdrátové nabíjení. U AirPodů nedošlo k žádným konstrukčním změnám, takže i nadále vypadají podobně jako standardní Apple EarPods, ale bez kabelu. AirPods jsou zcela bezdrátová a jsou nadále k dispozici pouze v bílé barvě bez dalších barevných možností.

S čím jsou AirPods 2 kompatibilní?

AirPods nabízejí až pět hodin výdrže baterie při poslechu hudby a pouzdro poskytuje dalších 19 hodin výdrže baterie. Nové AirPods s čipem H1 jsou efektivnější, a doba hovoru se zvýšila ze dvou hodin na tři. AirPods se spárují s iPhone, iPad, iPod touch, Apple Watch, Apple TV a Mac, a díky čipu H1 můžete snadno přepínat mezi zařízeními Apple. AirPods se také spárují s telefony Android a dalšími zařízeními podporujícími Bluetooth pomocí tradičních metod párování Bluetooth.

Můžete použít oba AirPods najednou nebo jen jeden, pokud chcete mít volné ucho, abyste mohli poslouchat prostředí kolem vás. Apple navrhl AirPods tak, aby byl nabízen vysoce kvalitní zvuk.

Díky kodeku AAC zní opravdu skvěle – od skladeb až po podcasty.