Hlavní navigace

CashBack s Mio

 Autor: Mio
Nakupujte a ušetříte, to je hlavní cíl této kampaně, která se zaměřila na záznamové kamery.
30. 11. 2015

Sdílet

Nakupujte a ušetříte, to je hlavní cíl této kampaně, která se zaměřila na záznamové kamery a to z prostého důvodu: Zvýšit bezpečnost v silničním provozu. A jak toho chce Mio docílit? Především technickou výbanou nové šesté řady záznamových kamer do automibulů, které podporují např. funkci ADAS, známou spíše z vyšších řad klasických autonavigací. Pojďte si tento jedinečný varovný systém představit blíže. 

 

Mio = kamera, která Vám zachrání život!
Představení vyspělé funkce ADAS (LDWS/FCWS):
Integrace dvou ochranných systémů pro řidiče. LDWS system Vás upozorní na situaci, kdy nekontrolovaně vyjíždíte z pruhu. Kamera monitoruje dráhu vašeho vozidla a porovnává jí s namalovanými pruhy na vozovce – pokud vozidlo nekontrolovaně vybočí z pruhu, spustí se alarm.
FCWS varuje řidiče před nebezpečím srážky. Kamera analyzuje dráhu vozidla, vzdálenost od vozidla před Vámi a potřebnou vzdálenost pro bezpečné dobrždění. Pokud se budete blížit k vozidlu před vámi nebezpečnou rychlostí, spustí se alarm.
Tuto jedinečnou funkci využívají modely: Mio MiVue 608, 618, 688, 698 Dual a R30.

 

 

A Mio chrání nejen životy své posádky, ale myslí i na Vaše plechové mazlíčky, kterým například pomůže s parkováním a posune užívání automobilu zase trochu výš. Dbáme na bezpečnost a pohodlí!

Režim parkování*
Díky snímači pohybu a snímači otřesů (G-Shock Sensor) se MiVueTM automaticky spustí a zahájí nahrávání, pokud zaznamená pohyb nebo náhlý náraz (v případě bourání). Důkazní materiál můžete nahrávat i v době Vaší nepřítomnosti. V parkovacím režimu můžete navíc snížit počet snímků za sekundu, a tím efektivněji využívat místo na paměťové kartě.
Tuto vychytávku maji modely: Mio MiVue 608, 618, 638 Touch, 658 Touch/WiFi, 688 Sony, 698 Dual

 

 

Pro zajímavost také stojí připomenutí, že záznamové kamery nejen natáčí videa, ale také skvěle fotí.
Nahrávání ve Extreme HD*
Záznamová kamera do auta nahrává video v rozlišení 1296p (Extreme HD) s rychlostí 30 snímků za sekundu. Soubory jsou ukládány na paměťovou kartu pomocí technologie H.264, která zajišťuje vynikající kvalitu obrazu při relativně malé velikosti.
Tato výbava je platná pro modely: Mio MiVue 618, 658 (Touch a Wifi) 698 Dual a R30.

 

 

od 1.11. do 31.12. probíhá akce: "CashBack s Mio", díky ní zákazníci ušetří ze svého nákupu až 600 Kč.

Bližší informace naleznete na: http://www.miocashback.cz
Na Slovensku pak: http://www.miocashback.sk