Hlavní navigace

Kolik vydělává IT specialista na vaší pozici u konkurence?

 Autor: No Fluff Jobs
Peníze jsou ožehavé téma, obzvlášť jedná-li se o výplaty v zaměstnání. Člověk přemýšlí, zda kolegové nevydělávají víc nebo jestli by si u jiného zaměstnavatele nepolepšil. Jak to ale zjistit? Teď naštěstí jednoduše, protože IT pracovní portál No Fluff Jobs u všech nabídek zveřejňuje nabízené platové ohodnocení.
27. 9. 2021

Sdílet

Hledání zaměstnání není jednoduchá a už vůbec ne příjemná záležitost. Někdy se člověku poštěstí a práci najde rychle, ať už je to tím, že vás někdo doporučil, jste ideální kandidát na vypsanou pozici anebo jste se stali šéfy sobě samým. Jindy to ale tak snadno nejde a od toho jsou zde portály s pracovními nabídkami. Služba No Fluff Jobs se specializuje na pracovní příležitosti z IT sektoru a vyniká v několika bodech. 

Revoluční forma nabídky práce 

První je, že struktura inzerátů je standardizovaná, přehledná a uchazeči si tak můžou snadno jednotlivé nabídky srovnávat. Zájemce si může do srovnávače vybrat až tři nabídky a ty si následně zobrazit vedle sebe a jednoduše vidět rozdíly a nabízené podmínky či benefity. Nabídky, které se zájemcům líbí, si můžou označit a vrátit se k nim později. 

Ještě zajímavějším bodem je fakt, že naprosto všechny inzeráty uvádějí mzdové ohodnocení. Někdy se mzda uvádí v rozpětí od-do, což zájemce může využít při přijímacím pohovoru: může být sice méně zkušený než druhý uchazeč, ale také je pro zaměstnavatele ten levnější. Díky takové transparentnosti se už nemusíte vydávat na zbytečná interview.

Dalším neméně důležitým faktorem při hledání práce je lokace kanceláře, vybavení prostor potenciálního zaměstnavatele, využívané technologie a software, firemní kultura, benefity a další možnosti jako například nabídka práce na dálku nebo flexibilní hodiny. Vše výše zmíněné se dozvíte hned v inzerátu a nemusíte tak absolvovat pracovní pohovor, abyste se tyto důležité informace dozvěděli.

Samozřejmostí je možnost filtrovat nabídky podle pozice, technologií (java, .net, php atp.), kategorií (backend, DevOps, projektový management atd.), lokality, mzdy, seniority a benefitů. No Fluff Jobs je úspěšný startup založený v Polsku, který se rozšířil a nyní působí na šesti trzích – kromě Česka a Polska ještě na Slovensku, Maďarsku, Ukrajině a v Bělorusku. Dnes server nabízí 7 000 aktivních inzerátů s 30 miliony přečtení.

Koukněte se na web nofluffjobs.cz, jestli byste si i vy nemohli přilepšit.