Hlavní navigace

Náplně do tiskárny: Potřebujete nezbytně originální?

 Autor: PCWorld.com
Mezi tradiční kancelářskou techniku patří bezesporu tiskárny.
23. 5. 2019

Sdílet

Doba, kdy bude možné řešit kompletně veškerou kancelářskou agendu online, ještě nepřišla. Spoustu dokumentů je zapotřebí vytisknout na papír a následně potvrdit. Jedná se především o smlouvy a jiné důležité listiny úředního charakteru. Tiskárny dnes fungují poměrně ekonomicky a u těch nejmodernějších se lze spolehnout i na to, že u nich dlouhodobě vydrží náplň. I přesto ale bude zapotřebí ji po určitém čase vyměnit. Originální model přitom nebude nezbytný…

Originální náplň jako neekonomické řešení 

Jestliže zvolíte originální náplň do tiskárny, půjdete v podstatě najisto. Získáte model, který bude stoprocentně určen do vaší tiskárny. Kvalita samotného tisku zůstane zachována na té nejvyšší možné úrovni. Podobně na tom bude i předpokládané množství vytištěných dokumentů. Přesto má všechno jeden velký háček. Originální tonery a cartridge jsou neskutečně drahé v porovnání s kompatibilními. 

Kompatibilní náplně se vyplatí 

V každém případě poznáte výhodnost nákupu kompatibilní náplně už jenom na pořizovací ceně. Pokud se chcete podívat jak vybrat náplně do tiskárny do mnohých recenzí na internetu, zjistíte, že kompatibilní jsou z hlediska poměru ceny a kvality nejvýhodnější. Mnohdy dáte za toner klidně i polovinu peněz, než by tomu bylo u originálního modelu. 

Kde nakupovat? 

Ne, určitě nemusíte chodit do žádné opravny tiskáren nebo do kamenných prodejen, kde nabízejí spousty nejrůznějších tonerů. Bohatě postačí, když si velmi jednoduše vyberete online. V eshopu TonerPartner.cz mají k dispozici spousty kompatibilních i originálních náplní. Stačí jenom zadat konkrétní model právě té vaší a najdete náplň, již potřebujete. Nakoupit si tady za výhodné ceny je velmi jednoduché a rychlé. Většinu sortimentu mají skladem.