Hlavní navigace

Philips OneBlade pro všechny muže. Poradí si s každým vousem

 Autor: NatashaRamenskaya / Shutterstock.com
Na první pohled zaujme skvělým designem.
28. 12. 2020

Sdílet

Hybridní elektrický zastřihovač a holicí strojek Philips OneBlade na první pohled zaujme skvělým designem. Jeho jedna čepel zvládne mnoho úkonů. Philips OneBlade je vhodný pro muže, kteří mají vousy, kníry, kotlety, strniště či provádějí jakoukoli úpravu vousů.

Design Philips OneBlade

Philips One Blade má jedinečný vzhled. Jeho tělo je štíhlé a podlouhlé s limetkově zelenými okraji, které designově září. Hlava tohoto zastřihovače má pouze jednu čepel, která zvládne ale úplně všechno. Ve středu přední části se nachází kruhové tlačítko zapnutí/vypnutí. Součástí balení je i 1 náhradní břit, 3 nástavce na možnost volby oholení a samozřejmě nezbytná nabíječka.

Výdrž baterie

Zastřihovač můžete použít na suché i mokré oholení, což je výhodou, když třeba ráno nestíháte – můžete se oholit klidně ve sprše a ušetříte spoustu času. Jen si jej nesmíte zapomenout nabít. Na jedno nabití vydrží fungovat až 45 minut, což odpovídá cca 5 dnům klasického ranního holení. Nůžky, které jsou ve strojku zabudovány, se pohybují velkou rychlostí, tudíž můžete spoléhat na perfektní hladké oholení kdykoli budete chtít a nemusíte se ani bát pořezání, jelikož nejsou čepele blízko vaší tváře.

Ochrana při holení

Společnost Philips navrhla tuto čepel podle nejnovější technologie holení a samozřejmě nezapomněla na integrovaný systém dvojité ochrany, která se právě stará o to, aby vaše pokožka byla za každé situace v bezpečí. Žádné nevzhledné poškození tedy opravdu nehrozí ani při špatném stylu holení. Nezáleží tedy na tom, jak husté a dlouhé vousy na obličeji máte, ani na tom, zda je chcete pouze zastřihnout, upravit či plně oholit – Philips OneBlade vám poskytne službu kdykoli a kdekoli.

S Philips OneBlade se oholíte efektivně, bez podráždění, a hlavně rychle.