Hlavní navigace

Přehledná kontrola firmy díky cloudu

Hledáte inteligentní a finančně výhodné IT řešení pro kontrolu firemních procesů?
13. 3. 2013

Sdílet

Díky cloudu získáte variabilní řešení pro ERP a CRM systémy ve vašem podniku, libovolný výpočetní výkon na vyžádání a mnoho dalšího. Objevte s námi nové možnosti, které do podnikání přináší nyní tak skloňovaný „cloud“.

Jak naší firmě pomůže informační systém?

Pokud nejste spokojeni s vaším stávajícím informačním systémem nebo plánujete jeho vůbec první zavedení, je důležité stanovit si, co od takového systému očekáváte. Podnikáte ve výrobě a potřebujete špičkovou kontrolu technologických postupů a kvality? Nebo spíše komunikujete s klienty a potřebujete dolaďovat detaily zakázek?

Pro první skupinu se bude hodit komplexní ERP (Enterprise Resource Planning) systém, který kombinuje řízení procesů a provozu, a nabízí realtime informace pomocí různých mobilních a webových klientů. Firmy orientované na obchod a služby oproti výrobní firmě zvolí spíše CRM (Customer Relationship Management) systém, i když moderní ERP mívají i „front office“ funkce klasického CRM.

Experti z firem, jež nabízejí informační systémy, vám rádi pomohou s výběrem optimálního řešení pro hladké řízení podniku, abyste dosáhli vámi očekávaných ukazatelů –tedy optimalizace nákladů a nárůst zisků. Systémy vám dále poskytnou hodnověrné podklady pro další směřování byznysu.

Jak naší firmě pomůže cloud?

A nyní je na čase ukotvit zvolený informační systém ve firemním IT systému anebo právě v cloudu. Oproti klasickému IT zajištění, které po firmě vyžaduje nákup hardwaru a softwaru s pravidelnými aktualizacemi je cloud skoro snovým řešením.

Téměř žádné vstupní náklady, jen paušál nebo jednorázové pronajmutí prostoru v cloudu s veškerým servisem datového centra poskytovatele. Infrastruktura systému bude stále držet krok s nejmodernějšími technologiemi a to na cizí náklady, stejně jako budou k dispozici ty nejnovější verze softwaru. Softwarovou licenci můžete v době jejího nevyužívání dát v cloudu k dispozici a tím ušetřit ještě více. Stejné je to s výpočetní kapacitou – platíte jen tolik, kolik potřebujete, a kdy potřebujete.

Působením v cloudu rovněž nepřicházíte o možnost personalizace, vlastních nastavení a přizpůsobení systémů povaze vašich firemních procesů. Na cloudové platformě můžete spoluvyvíjet a modifikovat softwarové produkty – přidávat vlastní moduly atd. „Kluci z IT“ tedy o práci nepřijdou, ale vy ušetříte spoustu peněz za hardware a nákup neperspektivního softwaru.