Hlavní navigace

Star Wars hračky a počítačové hry baví po celém světě. A to nejen děti

 Autor: {Mopic} / Shutterstock.com
Legendární sága Star Wars se může právem řadit mezi nejúspěšnější filmy všech dob. Navždy byl ovlivněn nejen sci-fi žánr, ale hlavně miliony diváků po celém světě. Není proto vůbec překvapující, že po vzoru těchto filmů vzniklo mnoho různých knih, stavebnic, počítačových her a jiných hraček, s nimiž si nejen děti velmi rády hrají.
16. 2. 2021

Sdílet

Star Wars

Legendární Star Wars vypráví příběh rodiny Skywalker. Ve všech filmech bojuje dobro proti zlu. Není proto divu, že se tyto filmy ujaly i v dětských hrách. Díky tomu vznikla celá řada hraček, knih, počítačových her, ale i školní potřeby či oblečení s motivy oblíbených hrdinů této hvězdné ságy. Nejmenší děti si mohou vzít své oblíbené hrdiny i do postele v podobě plyšových hraček či figurek – a ti starší ocení například konzolové hry.

Hračky pro nejmenší

Nejmenší děti milují plyšové hračky a rády s nimi usínají. Mezi nejoblíbenější figurku ze Star Wars se právem může řadit plyšová mluvící figurka Baby Yoda. Tento mazlík je vhodný pro holky i pro kluky. Trochu starší děti se mohou pobavit u LEGO Star Wars. Na trhu je celá řada této stavebnice, a výběr je opravdu široký. Děti si tak mohou stavět letadla, bitevní lodě nebo vozidla – a zažijí tak vesmírné dobrodružství.

Starší děti milují počítačové a konzolové hry

Starší děti je potřeba více zaujmou než ty menší. A počítačové či konzolové hry tuto práci zastanou. Jsou plné akčních scén a napětí. I zde je na výběr z mnoha her. Cenově se pohybují od pár stovek korun až po několik tisíc. Jsou to ale jsou to dobře investované peníze, protože vaše ratolesti z toho budou mít nefalšovanou radost.  Mezi velmi oblíbené hry patří například Star Wars Jedi: Fallen Order – PS4. Tato hra je určena na konzoli PS4, PS4 Pro, ale též pro PS5 s mechanikou.

Dětem uděláte radost nejen legem nebo počítačovou hrou, ale určitě ocení i knižní sérii, školní potřeby nebo oblečení s motivy jejich hrdinů.