Hlavní navigace

Ulehčete si život pomocí cloudového úložiště Microsoft OneDrive

 Autor: {Stokkete} / Shutterstock.com
Pořiďte si cloudové úložiště, které vám zaručí přístup ke svým souborům odkudkoliv, a ještě si díky němu zjednodušíte spolupráci se svými podřízenými či kolegy. Přestože Microsoft OneDrive nemá fyzickou podobu, stane se pro vás dobrým a spolehlivým společníkem. Má mnoho výhod a je ideální volbou. Stačí vám k němu jen připojení k internetu.
16. 2. 2021

Sdílet

Výhody Microsoft OneDrive

Microsoft OneDrive má oproti pevným či externím diskům řadu výhod. Nikdy ho neztratíte. Je totiž pouze virtuální, ale přesto jsou vaše data velmi bezpečně uloženy. Toto cloudové úložiště má automatické zálohování, a tak se nestane, že byste o svá data mohli přijít, i když je zapomenete uložit. Můžete sdílet data se spolupracovníky a nahlížet do souborů z jakéhokoliv zařízení. A hlavně, obsahuje aplikace jako jsou Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote a mnoho dalšího.

Existuje několik verzí tohoto cloudového úložiště

Můžete si zakoupit hned několik verzí tohoto virtuálního úložiště, ale mezi ty nejlepší rozhodně patří:

  • Microsoft 365 pro domácnosti – je určený až pro 5 uživatelů v rámci jedné licence a je vhodný především do domácnosti.
  • Microsoft 365 pro jednotlivce – taktéž tento kancelářský software je vhodný pro domácnost. Je určen pro PC, ale též pro mobilní zařízení a podporuje operační systém Windows, macOS, Android i iOS.
  • Microsoft 365 Apps for Business OLP – tato verze je vhodná pro firmy, je až pro 5 zařízení a k základním aplikacím má navíc například Publisher.

Využijte ho na všech vašich zařízeních

Skvělá kompatibilita Microsoft One Drive s počítači i mobilními zařízeními vám zaručí bezproblémový chod kdykoliv a odkudkoliv. Své soubory si tak můžete jednoduše otevřít nejen ze svého počítače, ale též tabletu či telefonu. K přihlášení však musíte mít vytvořený účet Microsoft. Uživatelé, kteří používají Windows 10 to s účtem mají jednodušší, protože software je již předinstalovaný. Pro ty ostatní je dostupný na stránkách Microsoft nebo v obchodech s aplikacemi.

Pořízením virtuálního úložiště usnadníte práci sobě i všem ostatním, kteří jej budou používat. Doba jde dopředu – a vy byste měli jít s ní.