Hlavní navigace

Xiaomi Redmi Note 8 Pro je skvělou volbou mezi telefony střední třídy

 Autor: KieferPix / Shutterstock.com
Funkce chytrých telefonů za cenu střední třídy.
3. 1. 2021

Sdílet

Xiaomi si zvyklo nabízet vysoce výkonné smartphony za mnohem nižší cenu. S uvedením Redmi Note 8 Pro nabízí Xiaomi špičkové funkce chytrých telefonů za cenu střední třídy. Jaké jsou největší výhody tohoto loňského modelu?

Funkce Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Xiaomi Redmi Note 8 Pro se vyznačuje těmito doplňkovými funkcemi:

●        Senzory chytrých telefonů měří fyzické veličiny a přenášejí je do aplikačního procesoru.

●        Akcelerometr telefonu je integrovaná elektronická součástka, která měří náklon a pohyb.

●        Snímač otisků prstů je jednou z nejjednodušších a nejbezpečnějších metod ochrany vašeho smartphonu.

●        Senzor přiblížení detekuje, když uživatel drží telefon během hovoru blízko tváře, a vypne obrazovku, aby se zabránilo stisknutí klávesnice a spotřebě baterie na obrazovce.

●        Redmi Note 8 Pro má funkci Dual SIM, což znamená, že můžete vložit dvě různé SIM karty a použít je z jednoho telefonu.

●        NFC Near Field Communication pro přenos obsahu s jinými zařízeními kompatibilními s NFC.

Specifikace Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Jedná se o smartphone navržený tak, aby poskytoval uživatelům dobrý herní zážitek. Redmi Note 8 Pro nabízí v závislosti na formátu RAM 6 nebo 8 GB RAM spolu s 64 nebo 128 GB interní paměti. Má také 6,53palcový LCD displej ve formátu Full HD + v rozlišení 2340 × 1080 a baterii 4500 mAh. Na zadní straně hlavní snímač 64 Mpx spolu s dalšími 3 snímači umožňuje pořizovat fotografie ve vynikající kvalitě.

Procesor

Je vybaven procesorem Mediatek Helio G90T, který vám umožní hrát i ty nejnáročnější hry bez zpomalení systému. S hmotností 199 gramů a rozměry 161,3 × 76,4 × 8,8 mm je poměrně tenký a ne objemný. Díky svému procesoru je skutečně energeticky efektivní a nepřehřívá se.

Tento smartphone vydrží mnohem déle než celodenní používání. Při rozumném používání by tedy mohl fungovat i dva dny. Se svými 4 zadními fotoaparáty nabízí svému uživateli svobodu měnit koncepci mezi podrobnými záběry a širokoúhlými záběry.

A jak se tento skvělý telefon líbí vám?