Hlavní navigace

Žhavé počítačové hry: Vyzkoušejte gaming s nádechem erotiky

 Autor: EKKAPHAN CHIMPALEE / Shutterstock.com
Počítačové hry se stávají součástí života čím dál tím více lidí. Ať už u her trávíte volný čas, nebo si díky nim vyděláváte, není pochyb, že herní svět dokáže člověka pohltit. A co teprve, když se do tohoto odvětví zakomponuje také erotika.
15. 2. 2021

Sdílet

Dragon Age

Mezi zajímavé erotické hry patří například právě titul s názvem Dragon Age. Pokud hledáte hru, která bude schopna vyhovět vašim bujným fantaziím, pak je právě tahle tou správnou volbou. Postavu si můžete zcela přizpůsobit podle sebe. Pak už si stačí jen najít virtuální protějšek. Můžete zde najít opravdu cokoliv. Ať už toužíte po sexu s krásnou neznámou nebo třeba s děsivě vyhlížejícím démonem. V této hře si na své přijde opravdu každý.

Alpha Protocol

Podstatou této hry jsou hlavně tajné mise a nahota. Jednotlivé postavy mezi sebou navazují různé vztahy, jejich součástí může být právě i sex. Hlavní postavou je zde Michael Thorton. Toho čeká mnoho nástrah, aby jako tajný agent dokázal získat všechny potřebné informace. Pro splnění vašich cílů tak nebude potřeba pouze riskovat život v terénu, zaměřit se budete muset i na navazování opravdu blízkých vztahů.

Saints Row 4

Tato hra se může pyšnit hlavně pečlivým zpracováním jednotlivých postav a velkým množstvím různých interakcí mezi nimi. Právě proto by vám neměla uniknout. Ve hře se můžete setkat také s humornými narážkami na jiné tituly, jako je například Mass Protocol. K navázání intimního vztahu s jakoukoliv postavou nepotřebujete hodiny strávené u klávesnice, můžete totiž ke komukoliv přijít a rovnou jít na věc. Je to tedy jistě také zajímavý koncept, který láká hráče z celého světa.

Erotické scény se do počítačových her začínají dostávat čím dál tím více. Pokud hledáte poněkud netradiční odreagování, hry z této kategorie nabízí různé možnosti.