Hlavní navigace

Zubní kartáček Oral B zajistí bílé zuby a zdravé dásně. Jak si vede v porovnání s manuálním kartáčkem?

Komerční sdělení  Autor: Lucky Business / Shutterstock.com
Na trhu je k dostání stále více elektrických zubních kartáčků. Studie prokazují, že čištění je s nimi mnohem efektivnější a rychlejší.
18. 8. 2020

Sdílet

Na trhu je k dostání stále více elektrických zubních kartáčků. Studie prokazují, že čištění je s nimi mnohem efektivnější a rychlejší. Jak si vede zubní kartáček Oral B v porovnání s manuálním?

Elektrický kartáček odstraní mnohem více nečistot a plaku

Neustálé výzkumy a porovnávání klasických manuálních kartáčků s těmi elektrickými vedlo k ohromujícímu výsledku – zubní kartáček Oral B odstraní až o 100 procent více zubního plaku než klasický manuální kartáček. Je to dáno tím, že se elektrický kartáček dostane i do hůře přístupných míst, kde neúnavně pracuje. Dalším důležitým faktorem je jeho vysoká efektivita čištění a rychlost otáček, které může manuální kartáček jen těžko konkurovat.

Šetrné sonické kartáčky jsou vhodné pro dospělé i pro děti

Použití ultra rychlých a zároveň šetrných vibrací zajišťuje skvělý výsledek. V porovnání s klasickými manuálními kartáčky jsou zuby po použití sonických kartáčků bělejší a zdravější. Funkce masáže i bělení je příjemnou možností, jak využít přídavné funkce kartáčku. Mají hlavici, která je podobná klasickému kartáčku, ale pomocí svých jemných pulzací dokáže zubní plak odstranit velmi jemným způsobem. Toto šetrné čištění je ohleduplné k zubní sklovině i dásním, a je tak vhodné nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Čištění zubů je s elektrickým kartáčkem rychlejší

Víte, jak si správně čistit zuby elektrickým kartáčkem? Místo otáčivých pohybů, na které jste zvyklí, jej stačí přiložit k ploše, kterou si přejete vyčistit, a kartáček vše vykoná za vás. Můžete použít svou oblíbenou zubní pastu, elektrické kartáčky nevyžadují žádné speciální zubní pasty pro svůj provoz. Čištění zubů vám zabere jen dvě až tři minuty, a výsledek bude skutečně ohromující.

Elektrický zubní kartáček se mnohem lépe dostane i do hůře přístupných míst, která pomocí své technologie rychle a efektivně ošetří.