Hlavní navigace

Webcast: Avast Business Hub

 Autor: depositphotos – SergeyNivens
Redakce 4. 5. 2022

Vaše bezpečnost pod kontrolou díky centrálnímu ovládacímu panelu

 

Zabezpečení vaší společnosti závisí na mnoha faktorech, které byste měli mít neustále na paměti. Už 4. května vám v našem živém webovém vysílání představíme cloudový přístup, který vám pomůže včas identifikovat a zmírnit hrozby pro vaši firmu.

Málokteré téma je tak košaté jako bezpečnost IT. Data, koncová zařízení, aplikace a infrastruktury musejí být spravovány a chráněny proti útokům. Úkoly bezpečnostních pracovníků jsou odpovídajícím způsobem široké. Sahají od správy oprav přes ochranu koncových zařízení až po vzdálenou správu.

Abyste zabránili útočníkům poškodit vaši společnost, musíte neustále sledovat stav zabezpečení a v případě potřeby rychle reagovat. Zde pro vás může být centrální ovládací panel rozhodující výhodou.

Program webcastu

V živém webovém vysílání si představíme Avast Business Hub. Tento cloudový řídicí panel pro správu bezpečnosti je speciálně navržen tak, aby vyhovoval potřebám malých a středních podniků. Umožňuje snadné nasazení a ovládání široké škály bezpečnostních služeb.

Ukážeme si vzhled, funkce a možnosti nového Business Hubu a řekneme si, jak lze bez problémů nasadit kybernetickou bezpečnost v oblastech jako je antiviru, správa oprav a vzdálená správa, ať už ve vaší společnosti nebo na webových stránkách vašich zákazníků.

Rovněž se dozvíte více o důležitosti správy záplat, jak automatizovat proces záplatování, jak se poučit z minulých zranitelností a další.

Agenda

  • Jak lze snadno použít Avast Business Hub
  • Více služeb dostupných v jednom okně v kombinaci služeb na úrovni jednotlivých strojů
  • Flexibilita a jednoduchost licencování
  • Výhody modelu cloudové konzoly

Webcastem vás budou provázet

  • Jiří Zlámal, Sales Engineer ve společnosti Avast Business
  • Pavel Louda, šéfredaktor časopisu Security World
  • Radan Dolejš, šéfredaktor Computerworldu

Online živé vysílání proběhne ve středu 4. 5. od 10:00. Postačí jen stručná registrace na této stránce. Po vyplnění formuláře obdržíte e-mailem bližší instrukce.

Pokud při registraci uvedete i své telefonní číslo, přijde vám včas upozornění v podobě SMS.

Těšíme se, že budete opět s námi!

Redakční tým Security Worldu a Computerworldu

 

Registrační formulář:

Registrace byla ukončena.