Hlavní navigace

Nová digitální Full HD kamera Samsung HMX - R10 s nevšedním úchopem

17. 4. 2009

Sdílet

Samsung HMX - R10Samsung představuje novou digitální kameru HMX-R10 s Full HD rozlišením. Malá kamera o rozměrech 129,7 x 38,3 x 57,8 mm a hmotností pouhých 220g disponuje 9 Mpix CMOS senzorem a neobvykle o 25 stupňů pootočeným objektivem, který snižuje zátěž na zápěstí při natáčení.

Digitální kamera R10 ale není jen kamera, jedná se o hybrid Full HD videokamery a kompaktního fotoaparátu s 12 Mpix rozlišením. S pomocí 8x intelli zoomu lze přiblížit snímané objekty a takto pořízené záznamy a fotografie kamera ukládá na SD/SDHC flash paměťové karty. O následné zobrazení se postará otočný 2,7“ velký dotykový displej.

Ve vybavení kamery Samsung R10 je funkce Intervalový záznam v HD rozlišení. Tato funkce vám díky použití výběrového zachycování snímků umožňuje nahrávat záznam s rozšířenou periodou času, takže můžete vidět efekt dlouhodobého záznamu komprimovaného do kratšího časového rámce. 
 
Digitální kamera HMX-R10 nabízí konektivitu přes kompozitní a komponentní video a také samozřejmě přes HDMI (High Definition Multi-media Interface) přímo na těle videokamery. HDMI rozhraní je určené pro přenos nekomprimovaného obrazového a zvukového signálu v digitální podobě, díky kterému lze přenášet obraz v HD kvalitě a hodí se tak pro výstup na HD TV.

Videokamera Samsung HMX-R10 bude v České republice k dostání od začátku května 2009 v síti prodejen Datart a v rámci prodejen Samsung Club a Samsung Foto Club, a to ve stříbrném či černém designu.

 

Samsung HMX - R10

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?