Hlavní navigace

Nové notebooky z řady Lenovo IdeaPad

10. 11. 2009

Sdílet

Nové notebooky z řady Lenovo IdeaPad


Nové počítače řady IdeaPad jsou dodávány s operačním systémem Microsoft Windows 7 a certifikací Lenovo Enhanced Experience pro Windows 7, která je výsledkem společného úsilí společností Lenovo a Microsoft, a  měla by uživatelům nabídnou rychlejší start systému i jeho ukončení, bohatší multimediální funkce a nástroje pro údržbu systému.


IdeaPad U550


Lenovo IdeaPad U550Při tloušťce od 24 mm a se širokoúhlým 15,6palcovým displejem s LED podsvícením a HD rozlišením nabízí nový notebook IdeaPad U550 s procesorem Intel Core 2 Duo řadu funkcí vhodných jak pro pracovní, tak i domácí použitím. Například je uživatelům umožněno vypínat a zapínat samostatnou grafickou kartu a lépe tak využívat životnost akumulátoru.

Prostorový zvuk Dolby Sound Room má podle Lenova přinést potřebné oživení firemním prezentacím. Senzor okolního osvětlení automaticky přizpůsobuje jas displeje podle světelných podmínek, což by mělo sniížit únavu očí. Integrovaná čtečka otisků prstů a software pro rozpoznávání obličeje VeriFace by měly přispět k lepšímu zabezpečení. Cena nového notebooku Ideapad U550 začíná od 13 390 Kč bez DPH. Novinka bude dostupná v České republice v průběhu listopadu.

Lenovo IdeaPad U350 a S10-2

Lenovo S10-2Ultrapřenosný notebook IdeaPad U350 a netbook S10-2 jsou nyní dostupné v nových barevných provedeních a vzorech. U350 je možné zakoupit ve stříbrné barvě nebo v provedení s hnědou kůží. Díky nové technologii pro potisk krytů přichází S10-2 kromě klasické černé barvy také v provedení s fialovým květinovým motivem.

Více informací o všech noteboocích IdeaPad naleznete také na stránkách www.ideapad.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?