Hlavní navigace

Kvídovo volání se mění, zavoláte si pouze v síti O2

21. 7. 2009

Sdílet

Kvídovo volání se mění

 

Telefonica O2 ve své tiskové zprávě říká, že o Kvídovo volání je stále velký zájem - v současné době jej údajně využívá 150.000 zákazníků. Z důvodu nízkého zájmu ze strany inzerentů již sle operátor není schopen pokrýt poplatky pro volání do jiných sítí. Inzerenti obecně v rámci dopadu hospodářské krize snižují své výdaje, a to se týká také investic do hlasové reklamy. V tuto chvíli je dle O2 mnohem větší zájem o rozesílání hromadných SMS a MMS zpráv a o internetovou formu mobilní reklamy.

Služba Kvídovo volání je určena mobilním i fixním zákazníkům společnosti Telefónica O2. Pro její využití je nutné před hovorem vytočit speciální číslo 829 829 829 a vyslechnout si reklamní sdělení. Pak se již navolí telefonní číslo volaného, s nímž chtějí uživatelé jednu minutu volat zadarmo. Po 45 vteřinách hovoru budou vždy upozorněni na blížící se konec sponzorovaného hovoru.

Každý uživatel služeb O2 může uskutečnit v síti tohoto operátora 5 sponzorovaných volání týdně (s předplacenou kartou) a až 10 sponzorovaných volání týdně (s paušálem). Navíc každý zákazník registrovaný na stránkách www.platitokvido.cz získává až 20 těchto sponzorovaných volání týdně. Službu Kvídovo volání není možné využívat při volání z telefonních budek. Nevztahuje se také na hovory na čísla se zvýšenou tarifikací ani na volání do zahraničí či naopak.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?