Hlavní navigace

Canon rozšiřuje řadu Pixma o modely MG8150 a MG6150

23. 8. 2010

Sdílet

Tyto multifunkční fototiskárny nabízejí nový systém ovládání dotekem nazvaný jako Intelligent Touch System. Jejich konstrukční řešení umožnilo integraci jednotky automatického oboustranného tisku.

Oba modely podle výrobce tisknou rychlostí ISO ESAT cca 12,5/9,3 obr./min v černobílém a barevném režimu, přičemž bezokrajovou barevnou fotografii formátu 10 x 15 cm vytisknou přibližně za 20 sekund. PIXMA MG8150 navíc umožňuje skenování 35mm filmu a diapozitivů a jejich tisk. Oba modely disponují systémem dvoucestného podávání papíru, integrovanou jednotkou automatického oboustranného tisku a funkcí přímého potisku kompatibilních potisknutelných disků DVD, CD a Blu-ray.

6150

Nový systém ovládání dotekem Intelligent Touch System z dílny společnosti Canon nabídne  ovládání z dotekového panelu se světelnou signalizací. Uživatelské rozhraní usnadní navigaci systémem nabídek tím, světelně zvýrazní dostupné funkce a možné operace. Nové modely rovněž nabízejí systém rychlého chodu a ovládání zařízení – Quick Operation – který poskytuje  přímý přístup k často používaným funkcím.

Tisk fotografií z Full HD videa

PIXMA MG8150 a PIXMA MG6150 disponují funkcí tisku fotografií z Full HD videa (Full HD Movie Print Function), s jejíž pomocí uživatelé mohou tisknout fotografie z jednotlivých vybraných políček Full HD záznamů zachycených na digitálních zrcadlovkách a z HD videa z kompaktních digitálních fotoaparátů. Software s pomocí technologie zdokonalení snímků z videa (Movie Frame Enhancement technology) umí zvýšit rozlišení snímků a potlačit obrazový šum.

PIXMA MG8150 a PIXMA MG6150 mají integrované ethernetové a Wi-Fi rozhraní. Připojení kompatibilních digitálních fotoaparátů, fototelefonů a videokamer je možné prostřednictvím rozhraní IrSimple, PictBridge a volitelné jednotky Bluetooth.

Zařízení budou v Evropě v prodeji od září 2010.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?