Hlavní navigace

TomTom ONE a XL IQ Routes na pultech maloobchodů

27. 5. 2009

Sdílet

TomTom ONE a XL IQ Routes v prodeji


Dva nové produkty  se vyznačují se černým zpracováním a aktivním držákem na čelní sklo EasyPort, který lze složit a uschovat do kabelky nebo kapsy u košile. Nově přidaná technologie IQ Routes pracuje s historicky naměřenými rychlostmi na jednotlivých silnicích - díky tomu získá řidič přesný přehled o délce trvání cesty a době příjezdu, a to v závislosti na hodině a dni v týdnu. To vše dle vyjádření výrobce přispívá k efektivnější a bezpečnější jízdě bez stresu.

      
Protože technologie IQ Routes pracuje s reálnými rychlostmi na silnicích, sama určí, že jízda nejrychlejší trasou v neděli odpoledne z jednoho konce Prahy na druhý potrvá 22 minut. Odlišná dopravní situace v pondělí ráno však znamená, že nejrychlejší trasa povede jinudy a bude trvat 28 minut.

Funkce TomTom pro navádění do jízdních pruhů zajišťuje bezpečnější průjezd křižovatkami či přejezd do jiného jízdního pruhu. Zařízení dává uživateli včasné hlasové instrukce, které i s pomocí obrazovky zřetelně signalizují do kterého jízdního pruhu se zařadit, případně kde se nachází exit.


Edice TomTom ONE IQ Routes je vybavena 3,5“ displejem a nejnovějším navigačním softwarem TomTom.


-    Doporučená cena TomTom ONE IQ Routes Regional je 4290 Kč
-    Doporučená cena TomTom ONE IQ Routes Europe Traffic je 5590 Kč

Edice TomTom XL IQ Routes nabízí všechny klíčové funkce TomTom ONE a navíc disponuje velkým 4,3“ dotykovým displejem


-    Doporučená cena TomTom XL IQ Routes Regional je 5490 Kč
-    Doporučená cena TomTom XL IQ Routes Europe je 6590 Kč

 

Foto: Pixmac

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?