Hlavní navigace

TomTom představil GPS navigaci s označením Start

4. 11. 2009

Sdílet

TomTom představuje nové základní navigační řešení pro automobily

 

Základem zjednodušeného uživatelského rozhraní jsou dvě tlačítka „Plánování trasy“ a „Prohlížení mapy“. Zařízení je lehké, obsahuje kompaktní 3,5“ obrazovku a částečně integrovaný držák EasyPort. Díky tomu se celá navigační sada vejde do kapsy, malé tašky nebo do přihrádky vozu. Implementovaná technologie IQ Routes přináší podle výrobce uživatelům výpočet nejrychlejší trasy a zároveň i odhad času příjezdu do cíle.

Zařízení přichází rovněž s Map Share, technologií TomTom, která umožňuje uživatelům provádět své vlastní změny v mapách a rovněž využívat tisíců mapových oprav prováděných uživatelskou komunitou TomTom. Zjednodušené menu u produktu TomTom Start poskytuje uživatelům přístup k databázi bezpečnostních kamer a tisícům bodů zájmu, které jsou v navigaci předinstalované. Další personalizaci umožňuje bezplatný software TomTom HOME, ve kterém si uživatelé mohou stáhnout nejrůznější formy obsahu, včetně úvodních obrazovek a vtipných hlasů.


Cena a dostupnost

Standardní edice TomTom Start je v obchodech k dostání v černém a bílém provedení ve verzi s mapou střední a východní Evropy za 3 190 Kč nebo s mapou Evropy za 3 790 Kč. Vyměnitelné barevné kryty (StartSkins) jsou dostupné na www.tomtom.com/startskins a také v obchodech za 399 Kč za kus.

 

Vlastnosti TomTom Start

-    Plug & Go – žádná instalace, stačí jen připojit a ťuknout na dotykovou obrazovku
-    Zjednodušené menu – pouze dvě tlačítka „Naplánovat trasu“ a „Prohlížet mapu“
-    Nízká hmotnost (128 g), 3,5“ obrazovka a částečně integrovaný držák EasyPort
-    Technologie IQ Routes
-    Technologie Map Share
-    Nabídka „Pomoc!“ – poskytuje přímý kontakt na tísňové linky a cestu k nejbližším zdravotnickým zařízením
-    Vyměnitelné kryty (StartSkins) a ochranná pouzdra
-    Domácí USB nabíječka
-    Automobilová USB nabíječka

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?