Hlavní navigace

Trackball Kensington SlimBlade

7. 8. 2009

Sdílet

Trackball Kensington SlimBlade

 

Trackball Kensington SlimBlade, určený pro počítače Mac a PC, kombinuje hardware a software do jednoho integrovaného s zařízení, které uživatelům umožňuje procházet digitálním obsahem a pracovat s ním pouze pomocí kulového ovladače. Jelikož jsou nyní všechny funkce integrovány do kulového ovladače, uživatelé mohou jeho otáčením ovládat rozhraní, které podporují navigaci, nastavování médií a prohlížení dokumentů či fotografií.

Navíc nízkoprofilový design s pevnou základnou a s rubínově červeným kulovým ovladačem posazeným na matném modrošedivém podstavci využívá dle výrobce minimum prostoru na stole a umožňuje používání bez nutnosti opěrky zápěstí. Díky rotačnímu prstenci kolem trackballu není třeba posouvat navigační podokno, abyste stránku posunuli nahoru a dolů.

Režim pro navigaci ovládá kurzor a posun. Režim pro média ovládá hlasitost, přehrávání/pozastavení, zastavení a přesun na další soubor. Režim pro zobrazení umožňuje přibližování/oddalování a naklápění zajišťující přesné a efektivní úpravy fotografií.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality