Hlavní navigace

Téměř bezobslužné bezpečnostní řešení pro malé firmy nabízí Trend Micro

25. 5. 2009

Sdílet

Nové funkce varianty 6.0 vycházejí podle výrobce z platformy Smart Protection Network, což je bezpečnostní infrastruktura určená k k blokování virů, spywaru, spamu a webových hrozeb ještě dříve, než mohou zasáhnout podnikové sítě.
Smart Protection Network je základem nových i starších technologií integrovaných v řešení Worry-Free Business Security. Díky automatickému nástroji Web Threat Protection, jenž zajišťuje komplexní, integrovanou obranu proti nejrůznějším hrozbám a nevyžaduje žádnou administraci, nabízí verze 6nové inteligentní funkce, využívající prý chytřejší a účinnější přístup než tradiční antiviry:

Filtrování URL - pomáhá udržet produktivitu podniku a přidává další vrstvu ochrany proti webovým hrozbám za pomoci aktivního blokování nevhodných či rizikových webových serverů, případně stránek s jinou než obchodní tématikou. Uživatelé mohou nakonfigurovat sílu filtru, pravidla a rozvržení pracovní doby a volna.

Smart Protection Network-Powered Smart Scan - přístup, který prý zajišťuje účinnější ochranu než klasické antiviry. Smart Scan provádí kontroly svižněji a rychleji se aktualizuje, aby dokázal rozpoznat a odstranit rostoucí počet hrozeb a zároveň minimalizoval dopady na výkon chráněných počítačů. Díky technologiím kontroly reputace souborů Smart Protection Network dokáže Smart Scan zastavit nejrůznější hrozby. Většina detekčních technologií (až 80 % ve srovnání s tradičními nástroji) je uložená na lokálním serveru zabezpečení a nástroj k nim přistupuje podle potřeby. Díky jejich uchování mimo lokální PC a servery se prodlužuje životnost hardwaru a zabraňuje se postupnému zpomalování počítačů.

Smart Protection Network-Powered Smart Feedback - zajišťuje jednoduchou automatickou zpětnou vazbu, která posílá bezpečnostní informace a události zpět společnosti Trend Micro, kde jsou rychle analyzovány a na jejich základě jsou prováděny aktualizace zajišťující okamžitou ochranu všech zákazníků. Inteligentní zpětná vazba rychleji identifikuje nové hrozby, a umožňuje tak pohotově chránit uživatele. Rychlejší rozpoznání a reakce na nové hrozby znamená rychlejší ochranu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?