Hlavní navigace

Vánoce u O2

31. 10. 2017

Sdílet

„Podle našeho průzkumu plánuje polovina domácností letos nakupovat vánoční dárky z oblasti elektroniky. Proto jsme se letos rozhodli zákazníkům nabídnout s výraznou slevou ke kterékoli z našich služeb nejen mobilní telefony, ale také herní konzoli," popisuje Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v O2.

Bonus platí pro nové i existující zákazníky všech služeb od O2 - tedy mobilních tarifů, internetu na doma i O2 TV. Výše slevy se odvíjí podle toho, zda si zákazník pořídí novou službu nebo navýší svůj tarif. Všichni ostatní paušální zákazníci získají bonus 1000 korun. Bonus je možné čerpat na kterékoli z prodejen O2, a to i po předchozí objednávce na e-shopu nebo call centru.

Od listopadu přidá O2 do své nabídky také novou variantu skupinového balíčku O2 Spolu. 

„Rozhodli jsme se od listopadu přidat další variantu balíčku O2 Spolu, ve které třetí mobilní tarif nahrazuje Internet na doma. Tento balíček tak zahrnuje dva neomezené tarify se 3 GB mobilních dat, digitální televizi O2 TV a Internet na doma měsíčně za 1 999 korun," dodává Silvia Cieslarová. I tento balíček je možné navyšovat - o vyšší objem dat, programovou nabídku O2 TV nebo rychlejší pevný internet.

Další bonus připravilo O2 pro všechny své zákazníky Internetu na doma. Těm v průběhu listopadu až do konce roku automaticky bez navýšení ceny zpřístupní nejvyšší rychlost dostupnou na jejich přípojce, tedy až 100 Mbit/s.

Vánoční nabídku na nový telefon nebo Xbox One S mohou využít i zákazníci předplacených karet. Ti získají slevu 500 korun jako Odměnu za dobití. Pro předplacenkáře O2 připravilo také prosincovou datovou nadílku v podobě 5 GB mobilních dat zdarma ke každému dobití.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?