Hlavní navigace

Android TV box MeLE M8 od společnosti ConQuest

17. 10. 2013

Sdílet

 Autor: ConQuest
Společnost ConQuest rozšiřuje nabídku Android zařízení a uvádí na trh čtyřjádrový Android TV box MeLE M8. Tzv. smart TV řešení je schopné přehrávat HD video s vysokým datovým tokem. Stačí připojit přes HDMI k televizoru a takřka neomezeně rozšířit jeho možnosti. Ať už se jedná o sledování filmů, poslech hudby, surfování po internetu, trávení času na sociálních sítí nebo hraní her.

Společnost ConQuest rozšiřuje nabídku Android zařízení a uvádí na trh čtyřjádrový Android TV box MeLE M8. Tzv. smart TV řešení je schopné přehrávat HD video s vysokým datovým tokem. Stačí připojit přes HDMI k televizoru a takřka neomezeně rozšířit jeho možnosti. Ať už se jedná o sledování filmů, poslech hudby, surfování po internetu, trávení času na sociálních sítí nebo hraní her.

ConQuest M8Zařízení je postavené na čtyřjádrovém procesoru Allwinner A31 s taktem 1GHz. Grafiku obstarává osmijádrový PowerVR SGX544 MP2. K připojení k internetu slouží rychlá WiFi se samostatnou anténou pro silnější signál nebo LAN 10/100. Dvojice USB portů slouží k připojení externích zařízení, jako jsou flash disk nebo externí pevný disk.

DT24

Kapacitu zařízení pak lze rozšířit vložením paměťové karty typu SD(HC). K dispozici je také multimediální prostředí XBMC. Potěší optický výstup na zadní straně přístroje a také možnost online upgradu firmwaru. MeLE M8 přichází s atraktivním uživatelským rozhraním, které lze přepnout do klasického android prostředí.

Doporučená koncová cena MeLE M8 je stanovena na 2.390. V balení je navíc HDMI kabel a dálkové ovládání. Kompletní nabídku Android zařízení naleznete na www.b2b.cqe.cz.

Byl pro vás článek přínosný?