Hlavní navigace

Anime film Mass Effect v roce 2012!

8. 4. 2011

Sdílet

Společnost Electronic Arts oznámila uzavření dohody o natočení anime filmu na motivy Mass Effect. Jako koproducent byla k účasti na tvorbě filmu přizvána mezinárodní produkční společnost T.O Entertainment se sídlem v Tokiu.

Výkonný producent série Mass Effect, Casey Hudson ze studia BioWare, se ujme téže funkce i při výrobě filmu. Vedoucí tým dále doplní prezident a výkonný ředitel FUNimation Gen Fukunaga, ředitel původní zábavné tvorby FUNimation Chris Moujaes a výkonní ředitelé T.O Entertainment Takeichi Honda a Yui Shibata.

V posledních několika letech jsme představili různé části světa Mass Effect prostřednictvím několika médií. Rozšíření příběhů v oblasti anime filmu je pro nás další skvělou příležitostí,“ uvedl k oznámení dohody Casey Hudson, výkonný producent série Mass Effect. „Partnerství s FUNimation je zárukou toho, že obsahově velmi bohatý svět Mass Effectu bude ztvárněn v té nejvyšší kvalitě a s důrazem na detail, jaký proslavil hry série Mass Effect.

Vznik tohoto filmu umožňuje především existence obrovské a nesmírně oddané komunity hráčů série Mass Effect,“ řekl Gen Fukunaga, prezident a výkonný ředitel FUNimation. „Vedle již běžící produkce videa Dragon Age se velmi těšíme na další projekt s týmem studia BioWare a otevření další kapitoly v tomto báječném sci-fi světě.

soutez_casestudy

Produkční práce na anime filmu Mass Effect jsou již nyní v plném proudu. Uvedení filmu do digitální a domácí distribuce je plánováno na léto 2012.

 

Byl pro vás článek přínosný?