Hlavní navigace

Dell rozšiřuje firemní portfolio o tablet a ultrabook

25. 10. 2012

Sdílet

 Autor: Dell
Společnost Dell představila své portfolio počítačů, notebooků a tabletů s operačním systémem Windows 8, který má svou premiéru 25. října.

Společnost Dell představila své portfolio počítačů, notebooků a tabletů s operačním systémem Windows 8, který má svou premiéru 25. října.

Mezi představenými produkty je tablet Latitude 10 zaměřený na firemní využití a také Latitude 6430u, první ultrabook společnosti Dell pro firemní segment. Nově uvedený tablet Dell Latitude 10 je určen především pro nasazení ve firemní sféře.

Tablet zahrnuje nejmodernější standardy v oblasti zabezpečení a požadavků pro provoz firemních aplikací, na který jsou uživatelé zvyklí z notebookové řady Latitude. Kompatibilita s aktuálně využívanými aplikacemi je samozřejmostí. Pracovat lze jak v terénu, na cestách, tak i v kanceláři za použití dokovací stanice určené pro tablet. Pro využití ve státní správě nebo zdravotnictví bude počátkem roku uvedena také verze s čtečkou prstů a čtečkou chytrých karet pro dvoustupňové přihlašování.Dell Latitude 10 vydrží na jedno nabití v provozu až 18 hodin.

Dalším novým produktem spadajícím do podnikového segmentu a osazeném operačním systémem Windows 8 je Dell Latitude 6430u. V případě této novinky se jedná o vůbec první ultrabook od společnosti Dell, který je určen pro firemní nasazení. Dell Latitude 6430u kombinuje všechny zažité standardy spojené s řadou notebooků Latitude, tedy možnosti zabezpečení a využití pro firemní účely.

DT24

Zároveň splňuje všechny standardy kategorie notebooků – ultrabooků, tedy dlouhou výdrž, rozměry a váhu. Dell Latitude 6430u vydrží na jedno nabití až deset hodin práce. Nově nabízí také technologii WiGig, která zajišťuje bezdrátovou komunikaci s dokovací stanicí.

Produktové portfolio společnosti Dell bylo v rámci uvedení operačního systému Windows 8 dále rozšířeno o notebooky, tablety nebo All-in-One stanice pro koncové uživatele.

Byl pro vás článek přínosný?