Hlavní navigace

Energy Sistem představuje dvojici nových 2.0 reproduktorů

26. 6. 2012

Sdílet

 Autor: Energy Sistem
Společnost Energy Sistem uvádí dva nové modely reproduktorových sad 2.0 se systémem Sound Xpansion System a důrazem na kvalitní podání basů.

Španělský výrobce elektroniky Energy Sistem uvede v letních měsících na trh dvojici nových reproduktorů 2.0, které se zvukovým podáním snaží imitovat přítomnost subwooferu. O kvalitní podání basů se má starat systém Sound Xpansion System, kterým jsou vybaveny oba nové modely Acoustics 250 a Acoustics 150, jež doplňují řadu Energy Acoustics navrženou pro podání slušné zvukové kvality a zachování nízké spotřeby energie.

Energy Acoustics 250 se vyznačují silným zvýrazněním basů, jež navozuje pocit z poslechu soustavy 2.1. Disponují rovněž 1500mA USB adaptérem, díky kterému lze reproduktory zapojit do USB portu počítače či notebooku.

energy sistem acoustics 250

Energy Acoustics 150 jsou vybaveny pasivními radiátory, které se starají o důrazné basy, a taktéž zvyšují uživatelský komfort díky ovladači hlasitosti umístěném na přívodním kabelu. Podobně jako Energy Acoustics 250 disponuje tato sada 1000mA USB adaptérem.

energy sistem acoustics 150

Oba modely se na trhu objeví v srpnu 2012.

 

Zdroj: TZ energy Sistem

Byl pro vás článek přínosný?