Hlavní navigace

Energy Sistem představuje nový smartphone a tablet NEO

17. 12. 2015

Sdílet

 Autor: Energy Sistem
Novinky přináší Android Lollipop, DualSim, podporu microSD a tříletou záruku

 

Kompaktní smartphone Neo Lite nabízí čtyřpalcový displej s rozlišením 800 x 400 bodů a technologií IPS, díky níž zůstává obraz bez jakéhokoliv barevného či kontrastního zkreslení v pozorovacím úhlu až 178 °. Další ochranu displeje zajistí přiložený Protection Kit obsahující originální pouzdro a ochrannou fólii. Chod smartphonu zajišťuje čtyřjádrový procesor Quad Core ARM Cortex A7 s frekvencí 1,3 GHz a 1GB operační pamětí. Pro uživatelská data je k dispozici 4GB interní paměť, kterou lze dále rozšířit až o 128 GB prostřednictvím microSDHC/XC karet. Softwarovým srdcem smartphonu je pak operační systém Android 5.1 Lollipop.

Energy Sistem

Datovou komunikaci s okolím zajišťuje rychlé 3G Wi-Fi připojení a bezdrátová technologie Bluetooth. Nechybí ani integrovaný GPS čip. Součástí výbavy smartphonu jsou rovněž dvě kamery – zadní s LED bleskem, funkcí Auto-Focus a rozlišením 8 Mpx, a přední VGA kamera vhodná zejména pro videohovory a selfie. Uživatelé, kteří střídají dva různé mobilní operátory, jistě ocení i vestavěný slot pro dvě microSIM karty. Díky akumulátoru s kapacitou 1 500 mAh nabízí Energy Phone Neo Lite výdrž až 120 hodin v režimu standby (8 hodin při hovoru).

Tablet Neo 9 II zaujme ve své cenové kategorii především svým širokoúhlým 9“ displejem s rozlišením 1 024 x 600 bodů a poměrem stran 16:9. Operační systém Android 5.0 Lollipop, čtyřjádrový 1,3GHz procesor Quad Core ARM Cortex A7 a 1GB operační paměť 1 GB zajistí plynulý provoz tabletu. Interní 8GB paměť, rozšiřitelná prostřednictvím SDHC/XC karet až na 64 GB, nabízí uživatelům prostor pro více než 30 hodin videa s vysokým rozlišením, 4 000 skladeb či tisíce fotografií. Další multimediální zábavu zprostředkují dvě kamery s rozlišením 0,3 Mpx a 2 Mpx či mikrofon doporučený zejména pro účely videokonferencí. Nechybí ani Wi-Fi připojení a bezdrátová technologie Bluetooth 4.0. Akumulátor s kapacitou 4 400 mAh poskytne výdrž až 5 hodin při prohlížení internetu přes Wi-Fi.

DT24

Cena a dostupnost

Energy Sistem klade velký důraz nejen na design, nadstandardní tříletou záruku bez omezení a inovativní technologie, ale rovněž i na vysokou dostupnost svých produktů. Smartphone Energy Phone Neo Lite si zákazníci mohou pořídit již za 2 090 Kč, tablet Energy Tablet Neo 9 II. pak za 3 290 Kč.

Byl pro vás článek přínosný?